Четвер, Тра 26, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Китай скасував практично всі міжнародні рейси

Вівторок, 18 січня 2022 року

Погані часи для мандрівників, які хочуть в'їхати до Китаю або покинути його.

Пекін у середу призупинив ще шість рейсів із США, які мали прибути найближчими тижнями. Влада хоче використати цей захід — за три тижні до відкриття зимових Олімпійських ігор у Пекіні — щоб узяти під контроль місцеві джерела зараження коронавірусом.

Крім шести американських рейсів, влада Китаю також закрила ще шість рейсів з Франції та Канади. Це вже 70-те подібне скасування цього року — і кінця цього не видно.

Два інших рейси United Airlines з Сан-Франциско до Шанхаю, що вилітають 24 січня, також мають бути скасовані. І чотири рейси China Southern Airlines з Лос-Анджелеса до Гуанчжоу після 31 січня.

Ці закриття стосуватимуться і зворотних рейсів у лютому.

Раніше американські та китайські авіакомпанії виконували близько 20 рейсів на тиждень. Це все ще значно нижче за середній показник, що становив понад 100 рейсів на тиждень до пандемії.

Американські авіакомпанії стурбовані. Наразі вони ведуть переговори з владою обох країн, щоб мінімізувати вплив на мандрівників. Міністерство транспорту США поки що ніяк не прокоментувало це питання.

Зокрема, Китай схоже закриває свої кордони для мандрівників. За даними китайських авіаційних компаній, Пекін скоротив кількість міжнародних рейсів лише до 200 на тиждень — два відсотки від числа до пандемії.

Також у Гонконгу — ключовому центрі авіаперевезень — влада минулого тижня оголосила про двотижневу заборону на вхідні рейси з восьми країн, включаючи Велику Британію та США.

Мандрівникам, у тому числі закордонним китайцям, які хотіли відлетіти додому на традиційне святкування Нового року, доводилося купувати дорогі квитки, яких дуже мало.

Один китайський інтернет-користувач гнівно написав у соціальних мережах:

«В цей час повернення до Китаю схоже на місію нездійсненну».

За матеріалами Epoch Times Europe GmbH