Четвер, Тра 26, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Реалізація політики трьох дітей є обов'язком кожного члена партії: ЗМІ Китаю

Середа, 15 грудня 2021 року

Стаття в ЗМІ Китаю, що контролюються державою, викликала фурор в Інтернеті. China Report опублікувала редакційну статтю, яка закликає членів комуністичної партії Китаю (КПК) мати трьох дітей.

Китай відчуває наслідки своєї багаторічної політики однієї дитини. Рівень народжуваності в Китаї, який до 2020 року становив 1,3 дитини на жінку, зараз перебуває на одному рівні зі старіючими суспільствами, такими як Японія та Італія.

У статті йдеться таке:

«Ні за яких обставин члени партії не можуть утримуватися від шлюбу чи народження дітей із суб'єктивних чи об'єктивних причин. Вони також не можуть мати лише одного чи двох дітей».

І: «Реалізація політики трьох дітей – це відповідальність та обов'язок кожного члена партії, щоб прискорити зростання населення країни».

Далі йдеться: «Хоча деякі члени партії надто старі або не можуть мати дітей за станом здоров'я, вони можуть активно виховувати, спрямовувати та спонукати членів своєї сім'ї або знайомих до активного та свідомого здійснення політики трьох дітей».

Стаття закликає членів партії: «Слідкуйте за тим, щоб ваша сім'я чи оточуючі не залишилися незаміжніми чи бездітними. І переконайтеся, що це не обмежується одним чи двома дітьми з якоїсь причини».

Багато великих китайських газет та агентств, включаючи інші державні ЗМІ, підхопили статтю, перш ніж вона була видалена. Стаття стала вірусною у соціальній мережі Weibo.

Один інтернет-користувач прокоментував:

«Це похитнуло мою систему цінностей. Отже, якщо ви не одружуєтеся або не народите трьох дітей, ви засуджені історією?»

Інший нарікав на сильний тиск, з яким вже стикаються звичайні китайці:

«У сім'ї чоловік і жінка мають виховувати трьох дітей та доглядати своїх батьків, чотирьох літніх людей. Ви йдете на роботу о восьмій ранку і йдете з офісу о дев'ятій вечора. На це йде багато енергії, а потім потрібно виплатити іпотечний кредит у розмірі мільйона юанів. Я краще залишусь один!

Інший написав: «Я подав заявку на вступ до партії лише у жовтні, а тепер вагаюся (прочитавши це)».

Один користувач мережі прокоментував: «Я ніколи не погоджувався із централізованою сімейною політикою. Народження дітей — це право людини. Жодна партія чи організація не має права втручатися у це питання за допомогою правових засобів!

За матеріалами Epoch Times Europe GmbH