П'ятниця, Січ 28, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Пекін хоче впровадити смертну кару за відмову від вакцинації

Понеділок, 6 грудня 2021 року

Люди стоять у черзі за вакциною від COVID-19 у наметі біля торгового центру в Пекіні 1 листопада 2021 року. (Greg Baker/AFP via Getty Images)

Китайська влада почала просувати пропаганду з загрозою "смертної кари" для тих, хто відмовляється співпрацювати з жорсткою національною політикою "нуль COVID-19".

Наприкінці жовтня Комітет охорони здоров'я Комуністичної партії Китаю КПК оголосив, що штам Дельта з'явився більш ніж у дюжині провінцій поблизу Пекіна.

Здається, агресивна поведінка вірусу в Пекін викликала занепокоєння місцевої влади і змусила їх пояснити, як вони планують виправити ситуацію, іноді вдаючись до загрозливих жестів. Напередодні зимових Олімпійських ігор 2022 року в Пекіні міська влада активізує зусилля щодо реалізації своєї політики "нуль COVID".

28 жовтня офіційні ЗМІ КПК, CCTV, процитували статтю, в якій адвокат стверджував, що "порушення правил запобігання епідеміям є кримінальним злочином, який може призвести до смертної кари".

Згаданий адвокат Чжао Цзун працює у юридичній фірмі "Чжунвень" у Пекіні. Він вважає, що будь-яка людина, яка знає або підозрює, що вона заражена, або мала тісний контакт з інфікованою людиною, за законом зобов'язана дотримуватися правил карантину. Якщо вона цього не зробить, то створює акт загрози громадській безпеці, що є кримінальним злочином, який може спричинити смертну кару.

Ось деякі заходи, про які вже оголосив режим: заборона на непотрібні поїздки за межі столиці; міжпровінційні поїздки буде припинено; всі центри активності будуть закриті, включаючи шахові та покерні кімнати; обов'язкові щеплення, у тому числі для дітей віком від трьох років. Влада також ініціювала третю повторну вакцинацію для ключового персоналу, який зобов'язаний зробити її, щоб зберегти свої робочі місця.

Люди стоять у черзі, щоб отримати щеплення від COVID-19 у наметі біля торгового центру в Пекіні 1 листопада 2021 року. (Greg Baker/AFP via Getty Images)

28 жовтня два швидкісні поїзди, що прямували до Пекіна, були раптово зупинені, оскільки один із членів їхнього екіпажу ймовірно мав тісний контакт з інфікованою людиною. Один з поїздів був G14 з 212 людьми, що прибув з Шанхаю. На півдорозі залізничне бюро в Пекіні наказало зупинити поїзд на станції Цзінань Вест у провінції Шаньдун. Усіх людей на борту було негайно евакуйовано та перевезено до ізолятора для централізованого карантину та медичного спостереження.

Пізніше у другій половині дня поїзд G108, який перевозив 134 особи з Цзясіна на Південний вокзал Пекіна, також було зупинено Пекінським залізничним бюро. Усіх людей на борту було поміщено в карантин. Перші тести на COVID-19, проведені за участю 346 пасажирів та членів екіпажу двох поїздів, дали негативний результат на COVID-19.

Два високошвидкісні поїзди, що прямували до Пекіна, були раптово зупинені, оскільки один із членів їхнього екіпажу підозрювався у тісному контакті з пацієнтом, який заразився вірусом COVID-19, 28 жовтня 2021 року. (Peter Parks/AFP/Getty Images)

Швидка та агресивна реакція на ці два інциденти показує, наскільки напружені зусилля влади щодо викорінення COVID-19 у столиці.

Відеоблогер програми "Холодний погляд на фінанси", прокоментував, що приклад ліквідації COVID-19 став ще більш скандальним прикладом "концентраційних таборів усюди", і що влада стає "все більш збоченою", позбавляючи китайський народ прав людини. Якщо ви наважитеся відмовитися від співпраці, вас можуть негайно заарештувати.

Кількість підтверджених випадків зараження вірусом може здатися невеликою, але "прозорості немає, тому звіти не заслуговують на довіру", додав він. "Хоча на день відбувається всього кілька десятків випадків, вони [влада] перевертають життя 1,4 мільярда китайців з ніг на голову".

За матеріалами Epoch Times Europe Fr

Comments