Субота, Гру 4, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Європейська бізнес-група заявляє, що виробників в Китаї погано інформують про відключення електроенергії

Неділя, 17 жовтня 2021 року

Опора і лінії електропередачі видніються на фоні вітряних турбін в Чжанцзякоу, провінція Хебей, Китай 15 липня 2021 року. (Tingshu Wang/Reuters)

Дефіцит електроенергії в китайському місті Шанхай, ймовірно, змусить деякі європейські компанії, що там працюють, відкласти замовлення, деякі фірми незадоволені тим, як влада повідомляє їх про відключення електроенергії, заявила в середу 13 жовтня європейська бізнес-група.

Віцепрезидент і голова відділу Південного Китаю Європейської торгової палати Клаус Зенкель сказав журналістам на брифінгу для ЗМІ наступне: "Багато членів палати вважають, що їм доведеться відкласти свої замовлення, їх клієнти незадоволені, це впливає на їх нормальний бізнес, і, можливо, деякі клієнти навіть скасують свої замовлення.

За словами Бернхарда Вебера, заступника голови відділення Європейської торгової палати в Нанкіні, інші компанії-члени палати скаржаться на те, що фабрики часто отримують повідомлення від місцевої влади про відключення електроенергії в сам день відключення, що обмежує можливості планування роботи.

"Компанії отримують серед ночі SMS-повідомлення про майбутнє відключення електроенергії", — сказав Вебер.

За його словами, тільки в економічній зоні міста Усі влада видає заводам добову норму електроенергії на місяць вперед.

"У всіх інших регіонах, у всіх інших містах вони роблять це на щоденній основі. Тому ви ніколи не знаєте, чи зможете ви працювати, по суті, від зміни до зміни".

Клаус Зенкель також сказав, що деяким компаніям доводиться використовувати власні дизельні генератори, коли припиняється регулярне електропостачання.

Висхідний дефіцит електроенергії в Китаї минулого місяця зупинив виробництво на численних заводах, в тому числі на багатьох підприємствах, що поставляють продукцію таким компаніям, як Apple і Tesla, що було викликано нестачею вугілля.

Очікується, що енергетична криза, яка охопила другу за величиною економіку світу і провідного експортера, триватиме до кінця року. Аналітики й трейдери прогнозують падіння споживання електроенергії в промисловості в четвертому кварталі на 12%, оскільки очікується, що цієї зими не буде вистачати вугілля.

Йорг Вуттке, президент палати, сказав, що 15 жовтня і 15 листопада, коли централізована система опалення Китаю почне обслуговувати населення на півночі країни, стануть критичними випробуваннями для промисловості.

За його словами, якщо перебої в постачанні електроенергії збережуться до різдвяного сезону, може виникнути нестача складових компонентів і зростання цін.

"Нас чекає марафон, а не спринт".

Источник: The Epoch Times

Comments   

загрузка...