Середа, Січ 19, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Пекін стверджує, що повністю вакцинував понад 1 мільярд людей (ВІДЕО)

Четвер, 23 вересня 2021 року

Жителі міста Сямінь провінції Фуцзянь стоять у черзі для проходження експрес-тестів на COVID-19 на виявлення вірусної нуклеїнової кислоти (РНК). Східна провінція Китаю 14 вересня 2021 року (STR/AFP)

Китай оголосив 16 вересня про повну вакцинацію проти COVID-19 понад 1 мільярда людей, що становить понад 70 відсотків населення країни.

Десять місяців тому Комуністична партія Китаю (КПК) розгорнула кампанію імунізації китайських громадян віком від 12 років і старше. «На сьогодні введено 2,2 мільярда доз вакцини», ― заявив представник Національної комісії охорони здоров'я Мі Фен на пресконференції 16 вересня.

Загальна вакцинація в країні розпочата в рамках боротьби зі сплеском захворюваності COVID-19 у південно-східній провінції Фуцзянь, де за останній тиждень було підтверджено понад 200 випадків зараження.

Однак, попри те, що в Сяминь спостерігається новий сплеск поширення дельта-варіанту коронавірусу (SARS-CoV-2), муніципальні органи охорони здоров'я у вівторок призупинили вакцинацію в місті. Своє рішення офіційні особи не стали коментувати.

Незабаром цей крок викликав публічні міркування: деякі поставили під сумнів безпеку інактивованих вакцин китайського виробництва.

«За останні кілька днів ми зустріли в Інтернеті безліч відео, ― сказав місцевий житель Шен (псевдонім) The Epoch Times. ― Після щеплення люди раптово втрачали свідомість через інсульти, серцеві напади, удари тощо».

Редакція The Epoch Times зв'язалася з місцевим Центрами по контролю та профілактики захворювань (CDC) для отримання додаткової інформації, але відповіді не отримала.

У четвер головний експерт CDC Китаю Ван Хуацін запропонував включити до програми вакцинації дітей до 12 років.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...