Субота, Гру 4, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Китай направляє претензії BBC у зв'язку з репортажами про повені

Понеділок, 9 серпня 2021 року

Вид з повітря показує затоплену дорогу після сильного дощу в Чженчжоу, провінція Хенань, Китай, 23 липня 2021 року. (Aly Song / File Photo/Reuters)

ПЕКІН — Китай направив сувору заяву на адресу британської BBC з приводу її репортажів про повені в провінції Хенань і висловлювань з приводу поводження з іноземними журналістами, повідомило у вівторок міністерство закордонних справ Керівник відділу комунікацій Всесвітньої служби BBC відмовився від коментарів.

У своїй заяві минулого місяця мовна корпорація заявила, що китайський уряд повинен вжити негайних заходів щодо припинення нападів, що загрожують іноземним журналістам.

Клуб іноземних кореспондентів Китаю заявив, що журналісти кількох ЗМІ, які висвітлювали повінь, піддавалися переслідуванням в Інтернеті також і з боку місцевих жителів, в тому числі деяким з них погрожували смертю.

"Заява BBC перевертає чорне і біле", — заявило міністерство закордонних справ Китаю на своєму офіційному сайті.

У ній ньому говориться, що репортажі BBC про повені в Хенань були нападками на китайське керівництво і були "упередженими", без вказівки подальших подробиць.

За даними на 2 серпня, число загиблих в результаті повеней в провінції Хенань в минулому місяці зросла до 302 осіб, що втричі більше, ніж 99 осіб, про які повідомила влада, причому більшість загиблих були зареєстровані в столиці провінції Чженчжоу.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...