Понеділок, Вер 27, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

У Китаї 11-річного хлопчика вакцинували без відома батьків

Четвер, 16 вересня 2021 року

Хлопчик дивиться на інактивовану вакцину Sinovac Biotech для профілактики COVID-19, виставлену на Китайському міжнародному ярмарку торгівлі послугами (CIFTIS) у Пекіні 6 вересня 2020 року (Фото NOEL CELIS/AFP/Getty Images)

Батько-китаєць розлючений тим, що його 11-річного сина примусово вакцинували від COVID-19 без його відома. Батько дізнався про подію тільки через три тижні.

Чень Цзяньсюнь, житель міста Чібі в провінції Хубей, опублікував в Інтернеті повідомлення, в якому розповів, як співробітники територіальної громади, скориставшись його відсутністю, змусили сина пройти щеплення. Пізніше Чень заявив про цей інцидент у поліцію.

Він сказав The Epoch Times, що був здивований, почувши, як увечері, 8 вересня, шкільна вчителька його сина запропонувала хлопчикові зробити друге щеплення.

«Мій син ще не робив перше щеплення, чому він повинен робити друге?» ― запитав Чень у вчительки.

І тоді він дізнався, що його син уже отримав першу дозу.

Чень був розлючений, як він сказав, і того ж вечора багатьом зателефонував, щоб дізнатися, як без його відома була проведена вакцинація, але отримував лише одну відповідь: «[Вони] не знають».

«Тоді я викликав поліцію, але поліцейський відділок у районі сказав, що їм потрібно запросити інструкцій зверху. Тому я поклав трубку і наступного ранку особисто пішов до поліцейського відділку Чимаган і попросив їх відкрити справу», ― продовжував Чень.

Спілкуючись з поліцією він запитав, як таке могло статися без його відома.

«Моїй дитині лише 11 років ― вона неповнолітня. Я є законним опікуном, тому не розумію, як [громада] зробила щеплення синові без моєї згоди», ― питав Чень поліцію.

На допит викликали кількох працівників територіальної громади, і вже тоді Чень дізнався, що щеплення дитини відбулося 17 серпня.

Батько звинуватив секретаря громади у скоєнні злочину, про що розповів The Epoch Times.

«Щоб зробити щеплення моїй 11-річній дитині, потрібен підпис одного з батьків, а ви порушили мої батьківські права. Для вакцинації також потрібна форма згоди, але дитина не знає, хто її підписав», ― вказав їм Чен.

Коли він запитав, хто підписав документ, співробітники громади відповіли, що її підписала бабуся дитини.

«Моя мати зовсім не грамотна, як змогла вона підписати? Я притягну їх до відповідальності!» ― заявив Чень.

Чоловік сказав, що більшу частину серпня провів вдома. На той час він повернувся з Чженчжоу, міського округу, що сильно постраждав від пандемії, і був змушений залишатися вдома протягом 14 днів. Після закінчення карантину 17 серпня, Чень вийшов на роботу.

«Якраз в цей час [працівники громади] й відвезли мою матір та дитину на Чібінську станцію з профілактики та протидії епідемії для вакцинації», ― сказав Чен.

«Моїм батькам 70 та 80 років; вони не розбираються e вакцинах. Крім того, я не вважаю вакцину безпечною, раз фактичні дані не оприлюднюються. Я попросив батьків спочатку порадитися зі мною, якщо вони побажають зробити щеплення».

«Хоча більшість населення Китаю щеплені, вакцина все ще знаходиться на експериментальній стадії. Це викликає занепокоєння, адже так багато людей змушені зробити щеплення. А тепер навіть я не можу захистити власну дитину. Сподіваюся, міжнародна спільнота зверне увагу на те, що влада Китаю проводить примусову вакцинацію».

Незалежний журналіст Чжуге Мін'ян сказав The Epoch Times: «У квітні цього року КПК оголосила, що примусової вакцинації не буде. Проте й досі надходять повідомлення про примусові щеплення в різних частинах Китаю. Ще не з'ясовано, це КПК говорить одне, а робить інше, або ж це місцева влада керується своїми інтересами».

Представники поліцейського відділення Чимаган у Чібі не одразу відповіли на запит прокоментувати цей інцидент.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...