Четвер, Тра 26, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

«Ми збираємося повернути Америку»: Трамп провів перший мітинг у 2022 році в Аризоні

Понеділок, 17 січня 2022 року
Колишній президент Дональд Трамп готується виступити на мітингу на території фестивалю Canyon Moon Ranch у Флоренції, штат Аризона, 15 січня 2022 року. (Mario Tama/Getty Images)

Колишній президент Дональд Трамп намалював республіканцям позитивну картину майбутнього під час першого мітингу у 2022 році, що відбувся в Аризоні 15 січня.

«Велика червона хвиля почнеться тут, в Аризоні, і захлисне всю країну, і вона змиє сотні та тисячі соціалістів-демократів зі своїх постів нестримним потоком патріотів-республіканців. І вони збираються це робити, ви збираєтеся йти на вибори», — сказав Трамп на фестивальному майданчику Canyon Moon Ranch у Флоренції, штат Аризона.

Колишній президент Дональд Трамп виступає під час мітингу на території фестивалю Canyon Moon Ranch у Флоренції, штат Аризона, 15 січня 2022 року. (Robyn Beck/AFP via Getty Images)

Тисячі прихильників зібралися на мітингу Трампа, другому його мітингу в Аризоні з того часу, як він залишив свою посаду.

Колишній президент описав натовп як «море людей», яке розтягнулося «наскільки вистачає погляду», і закликав присутніх представників ЗМІ повернути свої камери. Трамп використав розмір натовпу, щоб поставити під сумнів результати виборів 2020 року.

Колишній президент Дональд Трамп виступає на мітингу на території фестивалю Canyon Moon Ranch у Флоренції, штат Аризона, 15 січня 2022 року.(Mario Tama/Getty Images)

«Людина, яка приїжджає сюди і має натовпи, які йдуть далі, ніж може бачити будь-яке око… і у неї є машини, що тягнуться на 25 миль – це не той, хто програв вибори. І тепер через це нашу країну руйнують.

Трамп виступив проти нинішнього стану нації, але висловив сподівання, що ситуація зміниться, намітивши порядок денний, що включає скасування мандатів COVID-19, розслідування подій 6 січня 2021 року та боротьбу з нелегальною імміграцією.

За матеріалами The Epoch Times USA