Субота, Січ 22, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Рекордна кількість поліцейських США загинула у 2021 році

Субота, 15 січня 2022 року

Офіцери поліцейського управління Лос-Анджелеса в центрі Лос-Анджелеса, 3 листопада 2020 р. (John Fredricks/The Epoch Times)

Минулий рік став смертельно небезпечним для поліцейських.

Звіт Національного меморіального фонду працівників правоохоронних органів показує, що у 2021 році загинуло 458 офіцерів, що на 55 відсотків більше, ніж у 2020 році і є максимальним з 1930 року.

COVID-19 був основною причиною смерті, за нею слідували перестрілки та дорожньо-транспортні пригоди.

Генеральний директор Національного меморіального фонду співробітників правоохоронних органів Марсія Ферранто заявила, що 62 офіцери загинули внаслідок перестрілки.

«Коли ви дивитеся на те, що відбувається сьогодні по всій країні, немає жодних сумнівів у тому, що злочинність зростає», — сказав Ферранто.

Останнім поліцейським Іллінойсу, який загинув внаслідок перестрілки, була офіцер поліції Бредлі Марлен Ріттманік, яка була застрелена 30 грудня 2021 року в готелі. У справі про вбивство звинувачується чоловік із великим послужним списком у поліції.

Джим Кайчук, виконавчий директор Асоціації шерифів Іллінойсу, стурбований декількома новими законами про реформу кримінального правосуддя в Іллінойсі, особливо припиненням грошової застави.

«Тепер ви говорите про це по всьому штату», — сказав Кайтчук. «Я думаю, що це шериф округу Кук Том Дарт повідомив днями, що йому відомо про 90 підозрюваних у вбивстві, які перебувають на електронних моніторах. Підозрювані у вбивстві! Це божевілля". Звіт NLEOMF показує, що кількість вбивств поліцейських із засідки збільшилася більш ніж на 300 відсотків із шести у 2020 році до 19 у 2021 році.

2021 року 58 поліцейських загинули внаслідок дорожньо-транспортних пригод, причому 27 з них — внаслідок наїзду. Попри закон Скотта в Іллінойсі, який вимагає, щоб автомобілісти переїжджали, обганяючи транспортний засіб на узбіччі, багато цих зіткнень зі смертельним наслідком сталися, коли поліцейські розслідували автомобільні аварії або допомагали автомобілістам. У порівнянні з минулим роком кількість зіткнень зі смертельними наслідками збільшилася на 93 відсотки.

У звіті йдеться про те, що середній вік загиблого офіцера становив 48 років. Наймолодшому офіцеру був 21 рік, а найстаршому — 79 років.

З 458 загиблих офіцерів 417 чоловіків та 41 жінка.

За матеріалами The Epoch Times USA

Comments   

загрузка...