Середа, Січ 19, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

В ОАЕ тих, хто висміює запобіжні заходи і закликає їх ігнорувати — посадять у в'язницю

Середа, 12 січня 2022 року

На тлі пандемії в Дубаї став популярним новий вид подорожей - яхти. (KARIM SAHIB/AFP via Getty Images)

Влада Об'єднаних Арабських Еміратів попередила, що людям, які висміюють антиковідні заходи, загрожує ув'язнення після появи в соціальних мережах фото та відео, які закликають, зокрема, до недотримання правил безпеки.

За даними федеральної прокуратури, користувачі соціальних мереж можуть бути покарані відповідно до нових законів, що передбачають як мінімум два роки тюремного ув'язнення та штраф у розмірі 200 000 дирхамів ОАЕ (47 000 євро) за публікацію інформації, що вводить в оману, про пандемію.

Емірати ввели заходи щодо боротьби зі штамом Omicron, який з березня призвів до того, що кількість щоденних випадків зараження досягла безпрецедентного рівня

«Висміюють запобіжні заходи і закликають їх ігнорувати»

Попередження влади Еміратів сталося після «недавнього розповсюдження у соціальних мережах фотографій і відео (...), що супроводжуються коментарями та піснями, які висміюють запобіжні заходи і закликають їх ігнорувати», — йдеться у заяві Федеральної прокуратури з надзвичайних ситуацій.

Артисти виступають на церемонії відкриття Expo Dubai 2020 30 вересня 2021 року. Найбільша подія у світі від початку пандемії. (Giuseppe CACACE/AFP via Getty Images)

«Тому ми закликаємо громадськість уникати такої поведінки, яка карається законом», — йдеться у тексті, опублікованому у понеділок.

Багато роботодавців регулярно вимагають негативних результатів ПЛР.

В останні тижні в країні все частіше потрібні тести на COVID-19, де багато роботодавців регулярно вимагають негативних результатів ПЛР, що збільшує навантаження на центри тестування.

Жителі столиці Абу-Дабі зобов'язані складати негативний ПЛР-тест кожні два тижні, а також тести необхідні для вступу до органів державної влади.

Об'єднані Арабські Емірати сподіваються прийняти близько 25 мільйонів відвідувачів на Expo-2020 Dubai, першу універсальну виставку на Близькому Сході та найбільшу подію у світі з початку пандемії Covid-19. (Giuseppe CACACE/AFP via Getty Images)

ОАЕ також заборонили виїзд за кордон для своїх громадян, які не отримали бустерної дози протиковідної вакцини.

В цей час у країні проходить виставка Dubai World Expo, яку з моменту відкриття у жовтні відвідало понад 9 мільйонів людей.

У вівторок в Еміратах було зареєстровано 2511 випадків зараження Covid-19.

За матеріалами Epoch Times Europe Fr

Comments   

загрузка...