Неділя, Гру 5, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Швидке онлайн оформлення страховки на авто в 2022 році

П'ятниця, 12 листопада 2021 року

З розвитком технологій все більше людей звертається до інтернету за пошуком інформації і оформленням документів. Це зручно, швидко та безпечно, адже в епоху пандемії кожний зайвий чи необережний контакт з хворою людиною, носієм вірусу може призвести до неприємних наслідків.

страховка

За 2020-2021 рік зросла кількість громадян України, які отримали водійські права. В рамках жорсткого локдауну пересуватися громадським транспортом стало не зручно, і часом, небезпечно. Тому, багато, хто стає водієм, а одним із обов’язкових документів водія є страховка на машину – ОСЦПВ. Швидко, безпечно та максимально зручно тепер її оформляють онлайн.

Розглянемо детальніше в чому особлива страховка на машину ціна 2022, і як її зареєструвати в електронному форматі.

автостраховка

Отримання страховки на авто ОСЦПВ онлайн

Вибрати страховку на машину, купити її онлайн дуже просто і зручно. На сайті Finance.ua представлені різні пропозиції від відомих та нових компаній. Для реєстрації достатньо:

  • обрати страхову;
  • указати тип авто, параметри двигуна;
  • обрати місце реєстрації водія.

Потім необхідно написати контактний номер телефона, електронну адресу, прізвище і ім’я водія. Всі особливості вказані на кожному кроці реєстрації.

Скільки коштує страховка на машину ОСЦПВ залежить від обраної компанії. На сайті представлені різні пропозиції, ціною від 1400 гривень і більше. Є дешева страховка на машину, середні по ціні варіанти і більш дорогі пакети. Обрати найкращий легко завдяки фільтрам та налаштуванням на порталі Finance.ua.

Оформлення автоцивілки через сайт займає до 15 хвилин часу. Готовий документ приходить на вказану в заявці електронну адресу. Також, онлайн оформляють «Зелену картку» – це страховка на машину онлайн, яку можна купити для виїзду за кордон на законних підставах.

Страховка на машину, ціна якої відрізняється в залежності від параметрів, компанії-постачальника, оформляється лише раз на рік. Але важливо слідкувати, щоб її не прострочити, адже без цього документа водіння транспортного засобу не законне.

Переваги онлайн-оформлення ОСЦПВ на авто

Плюси користування, оформлення автоцивілки онлайн досить вагомі:

Якщо водія зупинив інспектор поліції, а він забув страховку вдома – на нього чекає штраф. Але з онлайн-документом таких речей не буває. По-перше така страховка завжди при собі, і навіть, її може дивитися інспектор самостійно в базі МТСБУ.

  • Не потрібно витрачати час на відвідування офісу для реєстрації.
  • Менеджери не нав’язують додаткові послуги.
  • Ніяких націнок і непередбачених витрат.

Онлайн документ ОСЦПВ має ті ж властивості, що ї звичайний. Але у нього є значні переваги: онлайн-документ неможливо загубити чи порвати. 

Comments   

загрузка...