Неділя, Гру 5, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Вивчення українського рослинництва за допомогою порталу Easy Markets

Субота, 30 жовтня 2021 року

В Україні є ідеальні умови для розвитку та процвітання рослинництва. Землі країни можуть похвалитися родючістю, при цьому якісною та відмінно відповідною для рослинництва землі на території України є дуже багато. Українські фермери є виробниками величезної кількості продукції рослинництва, яка годує українців та вирушає за кордон як експортний товар. Щоб оцінити ситуацію у цій сфері, можна використовувати аналітику обсягів виробництва рослинництва. Отримати точні дані про цю продукцію допоможе портал Easy Markets. На ньому користувач знайде конструктор, який дуже зручно використовувати для формування аналітичних звітів.

Easy Markets

Які дані можна отримати за допомогою Easy Markets

Скориставшись цим порталом, можна отримати інформацію щодо різних видів сільськогосподарських культур. Вибравши певну категорію, ви можете дізнатися, які посівні площі займає та чи інша культура, який урожай вона дала, отримати дані щодо запасів продукції рослинництва тощо. І всю цю інформацію користувач може отримати, не виходячи з дому і перебуваючи в будь-якому куточку світу. Якщо ви цікавитеся сільським господарством або безпосередньо пов'язані з ним у своїй роботі, то цей портал і конструктор аналітичної звітності точно вам знадобиться.

Easy Markets

Зручність використання порталу

На цьому порталі можна отримати актуальну інформацію про рослинництво як у країні в цілому, так і в її окремих регіонах. Для зручності відображення інформації можна використовувати інтерактивну карту певної частини країни або всієї території України. За допомогою карти можна дізнатися багато корисної інформації про сільськогосподарські угіддя, їх форми власності тощо.

Розподіл виробництва яблук

Підприємцю, який планує зайнятися аграрним бізнесом, варто використати цей портал. Скориставшись ним, можна оцінити ситуацію у сфері рослинництва у різних регіонах країни, проаналізувати дані та вибрати найкращі галузі для ведення аграрного бізнесу. Цікаво, що динаміка показників на порталі відображається з 2009 року. Завдяки цьому аграрій зможе оцінювати розвиток рослинництва в країні за певний час та використати для цього достовірні дані. Реєструйтеся на порталі та отримуйте всю важливу інформацію про аграрний сектор у режимі онлайн, маючи під рукою смартфон і навіть не залишаючи кімнату.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...