Субота, Гру 4, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Англійська для туристичного бізнесу: професійний підхід до навчання

Понеділок, 18 жовтня 2021 року

У сучасному світі не тільки туристам потрібно знання англійської мови, а й усім, зайнятим в туристичному бізнесі або тим хто хоче почати нову кар'єру.

У нас в школі англійська для туристичного бізнесу - один з найпопулярніших напрямків, адже ринок росте і розвивається, а без знання мови в цій професії точно ніяк не обійтися.

Навіть зайнявши позицію на внутрішньому ринку, без знань мови не обійтися, адже до нас часто приїжджають іноземці, а ваш бізнес - візитна картка країни.

Туризм в Україні активно розвивається

Як вибрати курси англійської за напрямком туристичний бізнес

Ми вже розповідали про англійську для туристичного бізнесу і Томаса Кука, завдяки якому і з'явився такий напрямок, тут дізнаєтеся більше. А поки розберемо, де якісно вивчити англійську для туристичного бізнесу.

Якщо ваш рівень знання іноземної мови не початковий, краще всього відразу шукати курси з вузькою спеціалізацією. Ви поринете в професійну лексику, будете читати, дивитися і обговорювати профільні теми. Група на таких курсах також сприятиме швидкому розвитку, адже у вас інтереси будуть стикатися не тільки у вивченні англійської. Якщо у вашому місті таких курсів немає, пошукайте дистанційні програми. Більшість шкіл вже розробили якісні програми для професійних курсів. Для офлайн-навчання в такому випадку підійдуть курси бізнес англійської, але доведеться додатково набирати лексичний запас самостійно, а також шукати клуби і форуми за інтересами для посилення ефекту.

Якщо ваш рівень англійської початковий, краще почати вивчення з нуля на загальних курсах. Бізнес англійську за напрямками включайте в свій графік з середнього рівня.

Як і що вчити на курсах англійської для туристичного бізнесу

Туристичний бізнес вимагає хорошого лексичного запасу, як бізнес англійської так і загальних тем з географії, історії, місцевих пам’яток.

Не завжди можна знайти літературу англійською мовою про різні цікаві маловідомі місця.

Щоб регулярно поповнювати знання термінологією з туристичного бізнесу і загальної лексикою щодо свого напрямку, читайте різні професійні журнали, огляди, дивіться вебінари і проходите майстер-класи. У мережі різні світові університети викладають у відкритий доступ свої лекції і тренінги. Проходьте їх регулярно, так ви підвищите свій рівень іноземної і дізнаєтеся багато нового з світової практики ведення туристичного бізнесу.

Дозвілля також можна скрасити невимушеним вдосконаленням англійської для туристичного бізнесу. Для цього просто шукайте цікаві документальні програми про подорожі. Багато таких серіалів можна знайти на Netflix. Мало інформації про свою країну для іноземних туристів і не знаєте, як і що їм краще показувати? Дивіться на YouTube іноземних блогерів, які подорожують у нас в країні. Ви по-іншому подивитеся на звичні речі, а заодно і англійську зможете потренувати.

Comments   

загрузка...