Понеділок, Жов 18, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Що таке ремонт під ключ та які роботи входять до складу послуги

Понеділок, 4 жовтня 2021 року

 Ремонт під ключ — послуга, що повністю звільняє замовника від усіх питань, пов'язаних з ремонтом. Виконавець бере на себе проведення всіх необхідних робіт від складення дизайн-проєкту до генерального прибирання помешкання у кінці. Розгляньмо детальніше, що можна вимагати від компанії у Львові, яка взяла на себе зобов'язання щодо перебудови.

ремонт квартири

 Оцінка обсягів робіт та їх вартість

Перше, що необхідно зробити, плануючи ремонт — скласти детальний план. Продумайте всі свої побажання, виконайте заміри всіх приміщень, визначтеся з бюджетом — і сміливо йдіть до будівельної компанії.

Тут вам допоможуть скласти дизайн-проєкт і кошторис. Зверніть увагу: вартість послуг та ціни будівельних матеріалів вам повинні назвати ще до укладення договору! Важливо одразу розібратися з усіма фінансовими питаннями, щоб ви реально розуміли, на які суми варто розраховувати. Інакше строки проведення ремонту чи якість отриманого результату можуть значно відрізнятися від ваших очікувань.

ремонт квартири

 Підготовка квартири до ремонту

Підготовчі роботи — один з найважчих та довготриваліших етапів ремонту квартири. Проте від них нікуди не дітись. Виходячи з того, проводите ви ремонт у новобудові чи вже жилому помешканні, їх перелік може трохи варіюватися.

Що треба зробити на цьому етапі

 1. Звільнити приміщення. Навіть якщо квартира жила, її слід максимально звільнити від меблів, техніки.
 2. Захистити підлогу. Якщо змінювати підлогу ви не збираєтесь, її потрібно накрити картоном, плівкою, аби вона не постраждала під час ремонту.
 3. Провести демонтаж стін, підлоги (якщо потрібно), сантехніки, вікон, дверей, електричного оснащення.
 4. Вирівняти стіни, стелю, проштукатурити.
 5. Виконати ґрунтування стін, їх шпаклювання.
 6. Зробити стяжку підлоги.
 7. Виконати монтаж електропроводки, комунікацій відповідно до заданого проєкту.

Усі підготовчі роботи проводяться з урахуванням того, як у подальшому проходитиме ремонт, які саме оздоблювальні матеріали ви обрали. Саме тому потрібно мати на руках готовий план, аби знати, на якій результат ви орієнтуєтеся та що хочете отримати на виході.

ремонт квартири

 Виконання оздоблювальних робіт

Після того, як усі чорнові роботи виконані, майстри переходять до наступного етапу — оздоблювальних робіт. Вони включають:

 • монтаж стелі;
 • фарбування стін і стелі;
 • поклейку шпалер;
 • плиткові роботи;
 • настил підлоги;
 • монтаж дверей;
 • встановлення освітлювальних приладів;
 • монтаж сантехніки.

Закінчується ремонт, замовлений під ключ, вивозом будівельного сміття та генеральним прибиранням. В деяких випадках компанія бере на себе і меблювання. Якщо ви шукаєте саме цей варіант, дізнайтеся, чи є в штаті досвідчений дизайнер інтер'єру.

Comments   

загрузка...