ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Матеріали, які можна використовувати для утеплення будинку і квартири

Велика Епоха

Після завершення будівництва будинку його потрібно утеплити для того, щоб зменшити втрати тепла через стіни і таким чином зробити роботу опалювальної системи більш ефективною та економною. Для утеплення використовується кілька матеріалів, кожен з них має свої характерні особливості.


стройматеріали
стройматеріали

Пінопласт

Це один з найбільш популярних утеплювачів. А все тому, що коштує він дуже дешево, але для утеплення підходить просто відмінно. Має низьку теплопровідність, тому перешкоджає втратам тепла з будинку, добре захищає стіни від промерзання. Ще одна величезна перевага пінопласту складається в його невеликої ваги. Це означає, що після монтажу на стіну аркуші не будуть обтяжувати будівлю. Використовувати пінопласт можна для утеплення приватних будинків, квартир в багатоповерхівках, будівель комерційного призначення. Цей популярний утеплювач є в асортименті багатьох компаній, що займаються продажем будматеріалів. Продає його і компанія "Фенікс". Загляньте в її магазин будматеріалів у Львові, щоб купити пінопласт або інші матеріали для утеплення стін будинків.


базальтова вата
базальтова вата

Базальтова вата

Основною сировиною для її виробництва є розплавлена ​​базальтова порода. У неї додаються різні добавки, в результаті виходить волокнистий матеріал, схожий на звичайну медичну вату. Випускається цей утеплювач в плитах, які при монтажі можна різати ножем на шматки потрібних розмірів. Використовується він для утеплення приватних будинків, магазинів тощо.

РЕМОНТ
РЕМОНТ

Базальтова вата не горить, тому її можна використовувати для утеплення тих будівель, які повинні бути особливо добре захищені від пожеж. Також цей утеплювач має відмінні звукоізоляційні властивості. Після її монтажу на стіни будівлі в ній стане не тільки тепліше, а й тихіше, що особливо важливо для житлового будинку, який знаходиться у великому місті.

корковий утеплювач
корковий утеплювач

Корковий утеплювач

Цей утеплювач робиться з кори коркового дуба. У ньому є безліч маленьких осередків, заповнених інертним газом. Це безпечний для здоров'я утеплювач, зроблений з натурального матеріалу. Добре утримує тепло всередині будівель, захищає приміщення від вуличного шуму. Правда, використовувати корковий утеплювач можна тільки всередині будівлі, для утеплення його фасаду такий матеріал не підходить.

квартира
квартира

Завдяки якісному утепленню будинку або квартири ви зможете постійно економити на опаленні, адже втрати тепла після утеплення зменшаться. До того ж після цього в кімнатах стане набагато затишніше.