Вівторок, Жов 19, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Як вибирати джинси? Рекомендації для покупців інтернет-магазину Jeans24

П'ятниця, 17 вересня 2021 року

В інтернет-магазині Jeans24 є величезний вибір джинсів на будь-який смак, при цьому коштують товари тут значно дешевше, ніж у багатьох звичайних магазинах одягу. Жіночі та чоловічі джинси від Jeans24 — це не тільки доступна вартість одягу, але і гарантія якості товарів, швидка доставка, а також хороші знижки, які час від часу з'являються для деяких моделей. Що ж варто знати про вибір джинсів тим, хто зібрався купувати їх за допомогою інтернету?

джинси

 

Визначення розміру

Для визначення розміру джинсів використовується всього два параметри. Перший позначається буквою W і відповідає повноті. Якщо говорити простіше, то це обхват талії. Щоб дізнатися цей показник, візьміть вимірювальну стрічку і оберніть її навколо талії. Потрібно стежити за тим, щоб вона не була затягнута занадто туго, але й не висіла вільно. Запишіть отриманий результат, щоб не забути його при виборі джинсів.

джинси

Другим параметром, який позначається буквою L, є довжина. Вимірювання потрібно проводити по внутрішньому шву джинсів, який починається в нижній частині штанини і закінчується під ширінкою. Теж запишіть отриманий показник.

джинси для чоловіків

Також потрібно врахувати, що повнота і довжина традиційно вимірюються в дюймах. Тому ті значення повноти і довжини, які ви отримали в сантиметрах, розділіть на 2,54 (саме стільки сантиметрів в одному дюймі). Отриману цифру потрібно округлити. Тепер уявіть, що після поділу у вас вийшли цифри 31 (W) і 33 (L).Після цього вам залишиться тільки відшукати в магазині ті джинси, які відповідають цим параметрам.

джинси

Як бачите, визначати оптимальний розмір джинсів не так і складно, навіть якщо ви купуєте їх в інтернет-магазині і тому примірка вам недоступна. Тільки пам'ятайте, що перед кожною новою покупкою потрібно робити нові заміри параметрів своєї фігури, описаних вище. Адже ті виміри, які ви робили навіть пару місяців назад, можуть виявитися вже неактуальними, фігура може змінюватися швидко.

джинси

Що робити після отримання посилки на пошті?

Після того, як ви отримаєте замовлені джинси на поштовому відділенні, поверніться додому і приміряйте їх. Тільки не поспішайте зривати з них етикетки і викидати пакування. Якщо джинси вам не підійдуть, то ви маєте право повернути їх продавцеві або ж обміняти на інші джинси більш відповідного розміру. Тому поводьтеся з отриманими джинсами акуратно, адже пошкоджений товар назад вже не приймуть.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...