Неділя, Лип 3, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Шампуні без сульфатів і чим вони гарні

Середа, 1 вересня 2021 року

Поряд зі звичайними шампунями на магазинних полицях можна побачити й ті, які не містять сульфатів. Останні являють собою солі сірчаної кислоти, завдяки яким піна шампуню здатна швидко видаляти забруднення з волосся. Додавання таких речовин в шампуні не є нововведенням, виробники косметичних засобів почали практикувати таке ще на початку минулого століття. Завдяки додаванню сульфатів можна зробити ефективний, але при цьому недорогий шампунь, який напевно буде користуватися популярністю серед покупців.

волосы

Причини збільшення популярності шампунів без сульфатів

Зростальна популярність безсульфатних шампунів пояснюється тим, що вони не так шкідливі для волосся, як ті засоби, в складі яких є сульфати. Річ у тому, що хоча останні й дозволяють добитися високої якості очищення волосся, але вони погано впливають на їхній стан. В результаті постійного використання засобів з сульфатами структура волосся руйнується, страждає від цих речовин і шкіра голови. На щастя, багато покупців знають про таку негативну сторону сульфатів і тому вважають за краще використовувати шампуні, в яких їх немає. Коштують вони трохи дорожче, але економити на здоров'ї, як відомо, не варто.


Безсульфатний шампунь та кондиціонер

Переваги шампунів без сульфатів

Такі шампуні теж добре очищають волосся і шкіру голови, однак при цьому діють більш м'яко. Це означає, що вони не пересушують волосся і шкіру, не стимулюють інтенсивне випадіння волосся. Користуватися такими засобами можна настійно рекомендувати тим, у кого волосся дуже слабке і ніжне від природи, тому потребують особливо ретельного і дбайливого догляду.

Безсульфатний шампунь

Замість сульфатів такі шампуні містять їх ефективні замінники. Одним з найбільш популярних є сульфоацетат. Сировиною для його отримання є натуральна пальмова олія. Ця речовина відмінно справляється з забрудненнями, але при цьому є набагато більш безпечною для волосся і шкіри голови, ніж агресивні сульфати.

волосся

Після покупки шампуню ви можете самі перевірити те, чи є в ньому сульфати (якщо не довіряєте написаному на етикетці). Нанесіть трохи шампуню на долоні, додайте води, гарненько потріть і подивіться, що з цього вийде. Якщо побачите, що піна утворюється повільно і вона не дуже рясна, то це означає, що перед вами шампунь з більш безпечними для здоров'я замінниками сульфатів. Замовити такі шампуні можна в інтернет-магазині Keratin.

жіноче волосся

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.