Неділя, Лип 3, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Чому замість живої новорічної ялинки варто вибрати штучну

Вівторок, 10 серпня 2021 року

Новий рік без ялинки здається нудним і похмурим, адже прикраса зеленого деревця іграшками і мішурою вже давно стала доброю традицією. Покупцеві новорічної ялинки доведеться вирішувати, яке деревце придбати — зрізане, вирощене в лісі або штучне. Треба сказати, що штучні ялинки сьогодні дуже популярні, і причина цієї популярності криється не тільки в тому, що покупці намагаються відмовлятися від живих ялинок, щоб знизити інтенсивність їх вирубки. Вибрати й купити красиві ялинки зі штучних матеріалів ви можете вже сьогодні в інтернет-магазині "Наша Ялинка".

штучна ялинка
Чим штучна ялинка краща за живу

Купити штучну ялинку варто з міркувань економії, адже в такому випадку вам не доведеться щороку купувати нову живу ялинку і встановлювати її в будинку. Звичайно, штучне деревце коштує значно дорожче живого і тільки що зрізаного, але покупка першого окупиться з плином часу. Адже щороку ви будете використовувати одну і ту ж ялинку, не потрібно буде витрачатися на придбання нового живого деревця, зрізаного в лісі.

новорічні ігрішки
Штучна ялинка прослужить вам не один рік, якщо за нею правильно доглядати. Голки не будуть обсипатися, а гілочки не будуть пересихати через перепади температур. І якщо ви не хочете прибирати голки живої ялинки після новорічних свят, то вам варто купити саме штучне деревце.

ялинка
Штучна ялинка не колеться, адже її голки зроблені з м'якого, приємного на дотик матеріалу. А цього не скажеш про ялинку живу, яка сильно колеться. Цей момент при покупці ялинки варто врахувати тому, у кого є маленькі діти.

штучна ялинка
Як вибрати якісну штучну ялинку

При покупці ялинки спочатку оглядайте її гілочки з голками. Спробуйте легенько струснути штучне деревце, щоб перевірити міцність кріплення голок. Якщо вони обсипаються при трясці, то це означає, що ялинка має погану якість, і її голки закріплені слабо. Купувати таке штучне деревце не варто, адже його голки будуть облітати при прикрашанні новорічними іграшками.

ялинка

При покупці новорічної штучної ялинки понюхайте її. Вона не повинна видавати сильний "хімічний" запах. В ідеалі ялинка взагалі не повинна мати ніякого запаху. Якщо ж її гілки видають сильний неприємний запах, то це говорить про те, що деревце може бути зроблено з небезпечних для здоров'я матеріалів. Краще не експериментуйте зі своїм здоров'ям і купуйте іншу штучну ялинку, яка не видає неприємного запаху.