Вівторок, Тра 24, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Почуття тривожності при алкоголізмі

Неділя, 18 липня 2021 року

Алкоголь сприяє розвитку почуття тривожності, страху і занепокоєння. Ці відчуття викликані негативним впливом етанолу на органи і тканини людини. Подібні проблеми особливо характерні для людей, які тривалий час вживають спиртні напої і страждають на алкоголізм. Тривала дія етанолу на нервові волокна підсилює нервозність і тривожність, через що з часом у людини можуть розвинутися всілякі психіатричні і неврологічні захворювання. Щоб уникнути цих патологій, слід пройти своєчасне лікування алкоголізму. Так реабілітаційний центр в Харкові "ХЕЛП" допомагає людям https://helprehab.org.ua/vyvod-iz-zapoya-v-harkove/, які потребують допомоги від будь-якої залежності. Професійна терапія допоможе попередити появу почуття страху і тривожності у пацієнтів в будь-якому віці.

алкоголізм

Різні причини виникнення тривоги при алкоголізмі

Крім хімічних причин почуття тривоги і страху при алкоголізмі може виникати й з інших причин: через соціальну тривожність, соціофобію, почуття провини, алкогольне голодування тощо. Тобто ці причини є соціальними і психологічними. Щоб впоратися з ними, потрібні:

  • курси масажу;
  • лікування фізіотерапевтичними методами;
  • приймання заспокійливих препаратів;
  • консультації професійних психологів, психіатрів і наркологів.

Ці та інші послуги можна отримати в центрі реабілітації «ХЕЛП». Організація багато років займається лікуванням алкоголізму і має хороші відгуки. Фахівці центру беруться за найважчі випадки і допомагають пацієнтам з алкогольною залежністю різного ступеня тяжкості. В клініку можуть звернутися як самі хворі, так і їхні родичі. Співробітники реабілітаційного центру гарантують індивідуальний підхід до кожного клієнта, а також повну конфіденційність.

мозг

Що робити до звернення в реабілітаційний центр

До звернення в центр реабілітації можна спробувати самостійно позбавитися від почуття страху і тривожності. Для цього необхідно:

  • заповнити запаси води (зневоднення є однією з причин того, що у людини починаються проблеми з нервовою системою на тлі приймання алкоголю);
  • добре виспатися (сон — це важлива частина процедури відновлення);
  • помедитувати (усвідомлена медитація дозволяє впоратися з тривожністю, бо дає змогу очистити мозок від зайвих думок).
зцілення

Якщо почуття тривоги і страху виникло через те, що людина накоїла щось нехороше і ганебне в стані алкогольного сп'яніння, потрібно подумати про те, що можна зробити для виправлення ситуації.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком ⓟ.