Субота, Тра 21, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Плануєте купити машину? Дізнайтеся все про запчастини

П'ятниця, 9 липня 2021 року

Той, хто планує купити авто, повинен подумати і про покупку запчастин для його ремонту. Знаючи, де купувати і як вибирати запчастини, автовласник при необхідності зможе швидко замовити їх без допомоги більш досвідчених водіїв і автослюсарів.

запчастини

Де краще купувати запчастини

Найзручніше купувати їх в інтернет-магазинах, оскільки так ви заощадите багато часу і зможете вибрати необхідні вам запчастини хоч серед ночі. Відмінний вибір — стати клієнтом інтернет-магазину ВестПарт westpart.ua. У ньому продаються оригінальні запчастини польського бренду Polcar (Полкар) та ряду інших європейських виробників і все це гуртом та вроздріб. Магазин пропонує товари за доступною вартістю, також на них надається гарантія.

автозапчастини

Оригінальні або аналогові?

Оригінальні запчастини настійно рекомендують купувати для автомобілів їх виробники. Стоять "рідні" деталі дорожче аналогових, але мають високу якість і точно підійдуть для вашої машини. А ось аналогові найчастіше купують ті автовласники, які намагаються економити на ремонті машин. Заощадити так дійсно можна, але тільки за умови, що аналогові запчастини мають високу якість. Якщо ви ще погано розбираєтеся в автомобільних запчастинах, то попросіть більш досвідченого автомобіліста допомогти вам з вибором.

запчастини на авто

Купівля б/у запчастин

Якщо хочете заощадити, то можете купувати і старі оригінальні запчастини. Коштують вони значно дешевше нових, але можуть прослужити як довго, так і одразу вийти зі строю. Важливо, щоб такі запчастини не були дуже сильно зношені, інакше їх установка на автомобіль може зробити їзду на ньому небезпечною. Пам'ятайте про те, що не варто купувати старі деталі з гальмівної системи автомобіля, навіть якщо зовні вони виглядають цілком непогано. Також не замовляйте старі радіатори, термостати і всілякі датчики.

автозапчастини для двигуна

Де не варто купувати

Заради своєї безпеки і безпеки свого автомобіля не купуйте запчастини на стихійних ринках або по оголошеннях в інтернеті. Дуже часто з метою заробітку недобросовісні продавці маскують пошкодження на сильно зношених запчастинах і реалізують їх під виглядом майже нових. Визначити ж то, наскільки якісною є деталь насправді, автомобілісту-початківцю може бути складно. Так що обходьте стороною стихійні ринки і ніколи не спокушайтеся на привабливі пропозиції в оголошеннях.


* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.