Субота, Тра 21, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Що потрібно робити для подовження життя кульки

Вівторок, 22 червня 2021 року
кулька повітряна

Яскраві і легкі повітряні кульки, наповнені гелієм, дуже часто є неодмінними супутниками багатьох свят, особливо дитячих. Однак багато хто нарікає, що кульки з гелієм радують око зовсім недовго, і після нетривалого періоду після надування або лопають, або здуваються, випускаючи гелій, що дає їм легкість. Але якщо слідувати нескладним рекомендаціям, то життя кульки можна значно продовжити, і зробити це досить просто.

кульки

Правила покупки кульок і їх зберігання

Якщо ви хочете купити хороші кульки — робіть покупки тільки в хороших магазинах. Одним з кращих інтернет-магазинів, в якому можна придбати такі кулі та інші товари для свят, є Balun, тут також можна придбати кульки гуртом. Маючи на прикметі цей магазин, ви зможете з легкістю організувати будь-яке свято, зробити його барвистим і незабутнім. Повітряні кулі від Balun підійдуть для будь-якого свята і дружньої вечірки, їх ви можете купити і просто як подарунок, щоб порадувати своє чадо.

кульки повітряні

Пам'ятайте, що навіть найякісніші кулі, наповнені гелієм, дуже бояться прямих сонячних променів. Тому ніколи не зберігайте кульки на сонці, адже тоді уникнути швидкого псування не вдасться.

Латекс, з якого виготовляються кульки, досить міцний, проте ця міцність швидко втрачається в умовах різких перепадів температур. Так що швидше забирайте куплені кульки з протягу, якщо виявили останній в місці їх зберігання, адже саме протяг створює не найсприятливіші умови для зберігання крихких виробів з латексу.

повітряна кулька

Як збільшити термін служби кульок?

Багато хто для збільшення служби кульок покривають їх зсередини особливим полімерним клеєм.Такий клей формує усередині кульки тонку, але міцну захисну плівку, яка значно уповільнює випаровування гелію. Тому для того, щоб кульки довше радували очі гостей вашого свята, а після свята і вас, не полінуйтеся придбати такий клей і обробити їм внутрішню поверхню куль.

Крім звичайних латексних куль, можна купити і кульки з покриттям з тонкої фольги. І хоча умови для їх зберігання повинні бути такими ж, як і для куль з латексу, вироби з покриттям з фольги будуть більш довговічними. Якщо їх на додачу ще й покрити полімерним клеєм, то гелій може триматися всередині кулі протягом цілого місяця, а то ще й довше, випаровуючись вкрай повільно. Завдяки цьому правильно збережені кульки можна використовувати кілька разів, що набагато знизить ваші витрати на організацію свят.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.