Середа, Тра 25, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Факти про термобілизну про які ви ще не знали

П'ятниця, 18 червня 2021 року

Термобілизною з відведенням вологи або як її називають першим шаром, тобто Level 1, користуються зараз більшість чоловіків, яким доводиться, в силу своїх професійних або спортивних занять, перебувати в холодну пору року на відкритому повітрі.

Термобілизна

Цей вид одягу отримав дуже широке поширення і популярність, його використовують в повсякденному житті майже всі — і діти і дорослі. Тому перед покупцями часто постають питання: яку термобілизну краще обрати, для чого вона потрібна і якою буває. І сьогодні ми з вами спробуємо знайти відповідь на ці питання.

Термобілизна

1. Polartec досягає 100% захисту від ультрафіолету

У сучасних споживачів, особливо молодого покоління слово чоловіча термобілизна асоціюється з назвою Polartec. Так що ж це за такий таємничий Polartec або Power Dry? Цей матеріал з'явився на ринку у двохтисячному році і відразу став асоціюватися зі стандартом якості.

А розробила його і запустила виробництво компанія Malden Mills зі штату Массачусетс, заснована вихідцем з Угорщини Генрі Форштейном, якій вже налічується понад сто років. Цей різновид тканини полартек користується найбільшою популярністю і попитом, з неї шиють термобілизну базового шару, що відповідає класифікації Level 1 армії США. Основними відмітними особливостями полартек від інших тканин, з яких шиється військова термобілизна, є такі якості:

  • Швидко висихає
  • Дуже міцна
  • Не концентрує в собі неприємний запах поту
  • Зберігає власне тепло людського тіла

Тканина Polartec Power Dry складаєються з двох компонентів, волокна, складові нижньої частини матеріалу, вбирають в себе піт зі шкірної поверхні і виводять його наверх, а нитки з верхнього шару тканини розподіляються на більш значну площу і цим сприяють швидкому випаровуванню вологи. Крім того, волокна обробляються іонами срібла, і цим забезпечується антибактеріальний захист, стримуючи розмноження різноманітних бактерій, що перешкоджає поширенню неприємного запаху.

Матеріал Polartec Power Dry має властивість високого захисту від ультрафіолетових променів, що дозволяє його успішно використовувати. з нього шиється літній військовий одяг, спортивний та одяг для туризму.

Індекси URF, з якими випускається полартек:

  • URF6 — повсякденний літній одяг
  • Оцінкою добре, відзначається індекс URF15, що дорівнює 90% захисту від ультрафіолету
  • Рейтинг відмінно, має URF50, він здатний захистити від ультрафіолету на 98% — 100%.
Термобілизна

2. Найкраща термобілизна у військовослужбовців армії США

Ні, це не означає, що обов'язково потрібно бути військовим. У наш час отримати товар реально з різних кінців світу. Тому американська військова термобілизна, першим шаром в якій є вологовідштовхувач, цілком стала доступна нашим споживачам.

Всі провідні фахівці в галузі армійської екіпіровки вважають, що військова форма армії Сполучених Штатів Америки зараз є найкращою у світі. Уряд Америки не скупиться на фінансування наукових розробок в галузі створення матеріалів і використання передових технологій для пошиття одягу для військових, при цьому враховуються всі їхні побажання. Військова форма перед тим як попасти до військових піддається жорстким випробуванням.

Існує кілька різних категорій військового екіпірування армії Сполучених Штатів Америки, які призначаються для виконання неординарних завдань і розраховані на несення служби в різних кліматичних умовах.

Тому якщо ви оберете таку термобілизну, то ви точно не помилитеся. Також заслуговує уваги одяг Level 1 з матеріалу Polartec зшитий нашими компаніями.

термобілизна для чоловіків

3. Термобілизна тільки для зими

Чи знаєте ви, що термобілизна не була придумана, щоб утеплятися взимку. Літній варіант цефутболка з коротким рукавом і короткі штани, і зимовий варіанткофта з довгими рукавами і довгі штани. Але ті й інші комплекти повинні бути підібрані за розміром, вони не повинні бути великими і треба, щоб щільно облягали тіло.


Перший шар працює тільки в тому випадку, коли між тілом і тканиною є невеликий прошарок повітря, і він приймає температуру людини і утримує її протягом тривалого часу.
* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком ⓟ.