Четвер, Чер 24, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

На що звернути увагу при виборі мінітрактора для дачного господарства

Понеділок, 7 червня 2021 року

Ще недавно дачники і мріяти не могли про таке розмаїття техніки для роботи на присадибних ділянках, яка зараз є в наших магазинах. Провідні компанії виробляють безліч найрізноманітніших «дачних помічників», тому необхідно визначитися, які види техніки для дачі є найбільш потрібними і затребуваними?

YANMAR RS-270S

Широкий асортимент різних мінітракторів, мототракторів, мотоблоків, мотокультиваторів, причепів, а також навісне обладнання до них можна знайти на сайті інтернет-магазину техніки «ВЕСТ». Японські міні трактори представлені таких торгових марок як KUBOTA, MITSUBISHI, YANMAR, SHIBAURA, ISEKI, HINOMOTO, DONG FENG, SHI FENG, ORION, DW, JINMA, ДТЗ, FOTON LOVOL.

KUBOTA трактор

При виборі міні трактора слід враховувати такий параметр, як розмір вашої присадибної ділянки. Навіть якщо він невеликого розміру, то можна підібрати невелику модель, яка з успіхом допоможе вам при різних роботах. Варто вибирати техніку з широкими колесами, які мають мінімальний тиск на грунт, і подбати про придбання різного навісного та причіпного обладнання: плуга, культиватора, причепа. Деякі моделі мінітракторів можна навіть оснастити гідравлічним краном, який доведеться дуже до речі при будівництві.

міні трактор

Вибираємо техніку для дачі

При розв'язанні питання про те, яку техніку придбати для дачі, необхідно виходити зі своїх завдань, потреб і фінансових можливостей. Якщо ви завзятий городник, спочатку потрібно задуматися про покупку мінітрактора або мотоблока. Якщо ж ваш пріоритет це спокійний відпочинок на дачі та ви не дуже схильні до сільськогосподарських робіт, а мрієте про доглянутий дачний газон, то не обійтися без газонокосарки. У тому випадку, якщо ви на дачу приїжджаєте на своєму автомобілі, то мийка напевно сподобається вам тим, що швидко допоможе привести вашого «залізного коня» в належний вигляд. Цей пристрій також стане в пригоді і для миття мінітрактора, упорядковування заміського будинку.

 Японські міні трактори

Мінітрактор володіє наступними перевагами:

  • економічність, в середньому 100-300 грам палива на 1 кВт/год;
  • маневреність, можна заїжджати на городи, обмежені будівлями і садовими об'єктами, він розгорнеться і проїде там, де велика техніка не зможе працювати;
  • різноманіття моделей, є можливість підібрати технічний засіб для будь-яких цілей: обробки земельної ділянки, транспортування вантажів, роботи в саду;
  • невелика ціна, мінісільгоспмашини - бюджетні;
  • простота в обслуговуванні та ремонті, в тракторі легко поміняти технічні рідини та інші витратні матеріали. Запасні частини на таку сільгосптехніку - недорогі, ремонт серйозних поломок навіть в сервісі не сильно вдарить по кишені.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком ⓟ.

Comments   

загрузка...