Четвер, Чер 24, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Чому потрібно звернутися в наркологічний центр і як переконати хворого

Неділя, 30 травня 2021 року

Наркотична, алкогольна, нікотинова, ігрова залежність — небезпечне захворювання, яке може привести до порушень психіки й роботи внутрішніх органів і навіть до смерті. З цією недугою може впоратися Наркологічна клініка — чим швидше ви звернетеся за допомогою, тим з меншими втратами близька вам людина зможе позбутися згубної звички.

Наркотична залежність

Варто мати на увазі, що фахівці цих центрів працюють виключно з тими пацієнтами, які прийшли в клініку з власної волі, повністю усвідомлюють наявність проблеми і готові все робити для її усунення. Необхідність підвести хворого до думки про те, що йому потрібно лікуватися — саме це, як правило, є найскладнішим для друзів і родичів наркомана, алкоголіка чи ігромана. Перше, з чим їм доводиться зіткнутися — це повне заперечення проблеми з боку хворого і відмова від того, щоб застосувати лікування залежностей.

Потрібно розуміти, що такого виду опір з боку людини не є ознакою її нелюбові і неповаги стосовно вас. Річ у тому, що хворий в цій ситуації усіма силами намагається відігнати від себе думки про наявність проблеми, тому пручається словам близьких, які намагаються переконати його в необхідності отримання допомоги з боку професіоналів.

ігрова залежність

 

Як будувати бесіду?

Важливо дати зрозуміти людині, що все погане, що відбувається на цей час в його житті, викликане саме згубною залежністю. Приводьте докази, апелюйте фактами. Спробуйте в фарбах описати хворому те, які перспективи могли б його очікувати, якби він позбувся своєї руйнівної свідомості, що позбавляє фізичного здоров'я.

мозок

Не турбуйтеся, якщо перша розмова не принесла своїх плодів і ваш друг відмовився від запропонованої вами допомоги. Візьміть до уваги факт того, що у наркоманів і алкоголіків вся система мотивації побудована навколо предмета залежності, тому ваші слова про світле і прекрасне майбутнє для них на перших порах можуть бути просто порожнім звуком. Однак, за допомогою проявів вашої любові і терпимості ви зможете змінити цю ситуацію і спонукати хворого вдатися до такої процедури, як кодування від алкоголізму (Івано-Франківськ). Медики АлкоКлініки допоможуть в лікуванні алкогольної залежності. Тут працюють справжні висококваліфіковані лікарі, наркологи, психологи без вихідних, і можуть виїхати до вас додому в будь-який час.

пазл

У даній ситуації не варто намагатися мотивувати хворого за допомогою матеріальних вкладень. Або не обіцяйте йому після проходження лікування подарувати істотну для нього суму грошей, а тим більше не варто довіряти його словам про те, що, якщо він отримає певну суму грошових коштів або цінний подарунок, кине пити або приймати наркотики самостійно. Ні в якому разі не варто намагатися налагодити відносини з хворим за допомогою грошей, якими ви будете розраховуватися за заборонені препарати або спиртні напої.

Якщо ви хочете, щоб клініка допомогла вашому другу або родичу впоратися з залежністю, не варто погрожувати людині фізичною розправою або залякувати його іншими способами. Нагадуємо вам про те, що кодування методом Довженка може бути проведене тільки в тому випадку, якщо пацієнт за своєю власною волею прийняв рішення про необхідність отримання кваліфікованої допомоги від професіоналів в боротьбі із залежністю.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком ⓟ.

Comments   

загрузка...