Четвер, Чер 24, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Скажемо целюліту «ні»! Три складові ефективної боротьби з «апельсиновою скоринкою»

Субота, 5 червня 2021 року

Целюліт є практично у всіх жінок віком понад 30 років. З такою проблемою стикаються і деякі молоді дівчата, яким навіть ще і не доводилося народжувати. В цьому немає нічого поганого. Целюліт — це локальне скупчення жирових клітин, яке з'являється під впливом гормональних змін в організмі або зниження фізичної активності. Таке явище не несе шкоди здоров'ю і може з'явитися і у худих жінок.

Все б нічого. Але ненависна «апельсинова скоринка» робить фігуру непривабливою. Поєднуючи відразу кілька ефективних методів, які пропонує EVA Blog, можна позбутися целюліту надовго.

 Здорове харчування

Починати боротьбу з проблемою варто зсередини. Потрібно відмовитися від продуктів, які сприяють накопиченню жирових відкладень. В першу чергу, це жирні сорти м'яса, солодощі, напівфабрикати і алкоголь. Для прискорення обміну речовин в організмі харчуватися потрібно часто, але невеликими порціями. А ще потрібно в добу випивати не менше 1,5 л чистої води.

Обгортання з використанням харчової плівки

Така процедура сприяє виведенню зайвої рідини з організму, поліпшенню обмінних процесів і підтяжки шкіри в проблемних зонах. Важливо підібрати активний компонент, який сприятиме досягненню кращих результатів. Хороший ефект дає медове обгортання. Для процедури можна використовувати зацукрований продукт. У цьому випадку вдасться отримати ще й ефект пілінгу.

Обгортання рекомендується проводити кілька разів на тиждень. Перші результати вдасться помітити через місяць регулярних процедур.

 Фізичне навантаження або масаж

Прискорити процес боротьби з «апельсиновою скоринкою» вдасться завдяки бігу, стрибкам, пішим прогулянкам на довгі відстані. Перенавантажуватися немає необхідності. Але і повністю відмовлятися від активності не можна. Виняток — проблеми зі здоров'ям. В цьому випадку фізичне навантаження можна замінити антицелюлітний масажем.

Комплексний підхід дозволить швидко досягти гарного результату. Навіть декількох тижнів вистачить, щоб поліпшити стан шкіри і фігури в цілому.

Comments   

загрузка...