Четвер, Чер 24, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Чому вигідно орендувати опалубку? Якою вона буває

Неділя, 6 червня 2021 року

У багатьох випадках це набагато вигідніше, ніж купувати готову опалубку. Сьогодні така послуга, як оренда опалубки у Львові, Івано-Франківську, Тернополі, Хмельницьку, Луцьку, Чернівцях, Ужгороді, Рівному та області (ціна її може варіюватися в залежності від масштабів будівництва, кількості щитів і опор, матеріалів, з яких вони виготовлені тощо), дуже затребувана. Наприклад, якщо ви запланували будівництво власного будинку, то вам просто немає сенсу купувати опалубку, адже після завершення роботи вона виявиться непотрібною. Також не потрібно піклуватися про належне зберігання орендованої опалубки — після використання вона буде повернена компанії, у якої ви її замовляли.

опалубка

Хорошим вибором буде звернутися за послугою оренди в компанію БУДХАБ, на сайті budhub.in.ua ви зможете ознайомитися з пропозицією оренди опалубки й фанери. Її фахівці точно розрахують, скільки наборів опалубки потрібно для будівництва конкретного об'єкта, а також подбають про їхню доставку на будмайданчик.

Знімна і незнімна опалубка

Обидва ці види успішно використовуються в сучасному монолітному будівництві. Знімна опалубка дозволяє зводити будівлі зі складними архітектурними формами. Після заливки розчину і його повного затвердіння щити й опори знімаються, після чого їх відразу ж можна використовувати на іншому об'єкті. Коштує така опалубка дорожче незнімної, оскільки виготовляється з більш міцних і довговічних матеріалів. Але зате вона підходить для багаторазового застосування, тому з часом окупається.

опалубка для перекриття

Незнімна опалубка найчастіше виготовляється з пінополістиролу. Після затвердіння бетону щити не знімаються, а стають частиною конструкції будівлі. Перевага такої опалубки в тому, що вона додатково захищає стіни і забезпечує їм хорошу теплоізоляцію і звукоізоляцію. Та й коштують вироби з пінополістиролу порівняно недорого, тому завжди користуються попитом.

будівництво

Також для виготовлення опалубки для монолітного будівництва застосовують дерево, метал і пластик. Дерев'яні конструкції коштують недорого, проте вони не дуже міцні і схильні до дії вологи. Найбільш міцною і універсальною є металева опалубка. Вона може бути виготовлена ​​з алюмінію або сталі. Алюміній особливо зручний для виробництва щитів, оскільки він не іржавіє, витримує великі навантаження і при цьому є дуже легким. Через легкості встановлювати алюмінієві конструкції завжди просто. Сталева ж опалубка особливо міцна, тому її часто застосовують при зведенні великих будинків.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...