Четвер, Чер 24, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Розбили екран смартфону? Не спішіть замінювати його на новий!

Неділя, 30 травня 2021 року

 Renew company ICOOLA.UA застерігає – не спішіть замінювати свій оригінальний екран iPhone на новий, якщо ви його розбили. Справа у тому, що практично всі сервісні центри Apple в Україні запропонують вам відремонтувати дисплей, шляхом заміни. Проте існує інший метод, який набагато доступніший в ціні і при якому зберігається ваш рідний екран. Що це за спосіб? Давайте поговоримо детальніше.

Переклейка екрану – технологічний метод ремонту розбитого дисплею iPhone

Справа в тому, що дисплей iPhone складається з трьох частин: скло, сенсор та рамка. Всі ці елементи з’єднані між собою спеціальною плівкою та клеєм. Якщо при падінні на екрані з’являються тріщини – достатньо всього лиш зняти верхнє скло екрану та поклеїти нове, щоб виконати ремонт, проте – все не так просто.

Щоб виконати цю процедуру, спеціаліст повинен володіти спеціальними навиками та технологіями, адже легко можна пошкодити сенсор. Такий ремонт доступніший в ціні практично на 40-50% і дозволяє клієнтам зберегти свій рідний оригінальний екран та суттєво заощадити. Єдиний мінус такого ремонту – це час, адже коли ви принесете свій телефон в наш сервісний центр Apple, то переклейка екрану може зайняти декілька годин.

Заощадити на ремонті смартфону Apple просто. Ось декілька секретів від Айкули

Ми, як renew компанія, що сповідує сталий розвиток та людяний бізнес хочемо зробити ремонт смартфонів Apple недорогим та доступним в ціновій політиці кожному, то ж постійно вдосконалюємо та розроблюємо нові методи ремонту, які дозволяють клієнтам заощаджувати, проте не втрачати в якості. До прикладу, ви можете зекономити в таких випадках:

  • При заміні корпусу розумнішим методом стане заміна задньої кришки і полірування бокових рамок;
  • При заміні дисплея, обрати переклейку скла екрану;
  • При заміні динаміків, якщо погано чути співрозмовника, обрати звичайну чистку сіточок.

Друзі, існує ще безліч нюансів, котрі дозволять вам відремонтувати свій гаджет практично за копійки. Всі ці питання ви можете уточнити у нашого спеціаліста за номером 063 626 11 94 або ж за безкоштовним номером 0 800 602 250. Звичайно, записатись до нас на ремонт ви можете, скориставшись замовленням на сайті - https://icoola.ua/remont-iphone

Сказали, що iPhone не ремонтується, чи варто «викидати» свій телефон?

Ні, ні і ще раз ні. Скоріш за все такий сервіс або не знає, як відремонтувати ваш гаджет або просто не хоче братися за роботу. Та й що означає «не ремонтується»? Смартфон Apple розроблений таким чином, щоб будь-яка із запчастин легко могла замінитись. До прикладу у вас виникла проблема з материнською платою (мозок телефону) і вона не підлягає ремонту. Майстер заявляє, що смартфон не ремонтується і прагне повернути Вам поломаний телефон. Проте не спішіть його забирати і поцікавтесь, чи може сервісний центр замінити материнську плату на нову? Це дешевше аніж купити iPhone заново. Тай до того ж, в будь-якому випадку замінити материнську плату можна, хіба що ваш телефон переїхав автомобіль і від нього практично нічого не залишилось.

Декілька слів про ICOOLA.UA

Ми – це перша renew компанія в Україні, що займається відновленням електроніки та смартфонів. Наш сервіс знаходиться у Львові, по вулиці Коцюбинського 25-27 і пропонує кожному високоякісний ремонт техніки. Що означає Renew Company? Справа в тому, що за останні двадцять років людство виготовило стільки нових телефонів, що на планеті сконцентрувалось величезне сміттєзвалище електронних відходів, котре щороку збільшується. Місією нашої компанії є зменшення кількості викинутої електроніки, шляхом перероблення та відновлення. Тому ми займаємось ремонтом і реалізацією відновленої техніки (особливо Apple), щоб кожен поломаний пристрій отримав друге, третє, а то й четверте дихання і не був викинутим. То ж, обравши нас у якості сервісного центра або магазину, ви обираєте майбутнє і певною мірою, зменшуєте кількість електросміття на землі.

Comments   

загрузка...