Четвер, Чер 24, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Особливості та переваги хімчистки килимів на дому

Вівторок, 1 червня 2021 року

Чистота в домі – запорука затишку й комфорту. Найбільше пилу та бруду осідає на килимових покриттях. В них також активно розвиваються бактерії та мікроби, тому за чистотою виробів слід ретельно слідкувати. Оскільки самостійно доглядати за килимами достатньо тяжко й не завжди ефективно, ідеальним розв’язанням цієї проблеми у Львові є звернення в клінінгову компанію «Чистота», яка надає якісні послуги хімчистки. Ця процедура полягає в детальному очищенні покриття, видаленні застарілих плям, різного виду забруднень.

Хімчистка килимів

Особливості послуги

Хімчистка килимів може бути вологою або сухою. Спосіб очищення обирається в залежності від виду покриття, типу матеріалу, рівня його забруднення. Хімчистка килимів у Львові здебільшого проводиться вдома у клієнтів. Це дуже зручно, оскільки немає потреби в транспортуванні виробу.

Процес очищення килимових покриттів проходить у два етапи:

  1. Вакуумна чистка. За допомогою спеціального пилососа, який розріджує забруднення, вдається видалити пил, шерсть, дрібне сміття, залишки їжі та ін. Це підготовчий етап для більш глибокої чистки. Однак він не менш ефективний, оскільки під час прибирання видаляють не тільки бруд, а й кліщів.

  2. Вологе очищення. Килим обробляють спеціальним миючим засобом, який глибоко проникає в покриття й виштовхує весь бруд. Таким чином вдається видалити навіть застарілі плями.

Клінінгова компанія «Чистота» використовує лише сертифіковані хімічні засоби, якість яких відповідає чинним нормативам. Ці миючі речовини цілком безпечні як для людей, так і для тварин, а також є гіпоалергенними.

Після хімчистки килимові покриття мають просохнути впродовж 3–5 годин (у залежності від товщини). Щоб прискорити цей процес, можна замовити послугу сушки. Через 40 хвилин килими будуть готовими до експлуатації та виглядатимуть, як нові.

Хімчистка килимів

Переваги професійної хімчистки

Видалити шерсть, застарілі плями, пил, які глибоко в’їлися в шари ворсу, не під силу звичайним пилососам. Навіть вручну, використовуючи плямовивідники, щітки та інші пристосування, розв’язати цю проблему не вдасться. Крім якісних професійних хімічних засобів, які клінери обирають, враховуючи тип килимового покриття, вони використовують спеціальне обладнання. Таким чином вдається позбутися:

  • неприємних запахів;
  • кліщів, бактерій;
  • різного роду забруднень.

Слід зазначити, що ступінь виведення плям залежить не тільки від професіоналізму клінерів, а й від стану килимового покриття (строку експлуатації), його виду та структури, кількості неефективних спроб власників вирішити проблему самостійно. Оскільки деякі волокна, особливо натуральні, дуже чутливі до впливу хімічних засобів, видаляючи забруднення власноруч, люди часто пошкоджують їх структуру, яка не підлягає відновленню. Тому не варто експериментувати. Краще замовити хімчистку на дому, ніж купувати новий килим.

Звичайно ж, більшість людей вважають, що вартість таких послуг занадто висока, навіть не знаючи точної суми. Однак розрахувати її дуже просто. Для цього слід використати онлайн-калькулятор на сайті клінінгової компанії «Чистота», вказавши розміри килима. Виконавши такі нехитрі маніпуляції, ви переконаєтеся в тому, що ціна послуг хімчистки доступна кожному. До того ж ця сума не така вже й велика, враховуючи той факт, що чистота в домі – запорука гарного здоров’я та комфорту всіх його жителів.

Джерело: chystota.ua

Comments   

загрузка...