Четвер, Чер 24, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Теплові насоси — надійне інженерне джерело тепла та охолодження

П'ятниця, 11 червня 2021 року

Тепловий насос — це сучасна система опалення будинку, що має багато переваг перед традиційними технологіями. Такий агрегат використовує енергію з поновних джерел —атмосфери, води, ґрунту. Головний принцип його роботи полягає в тому, що він бере розсіяну в навколишньому середовищі енергію та перетворює її на тепло або ж гарячу воду. Велика перевага теплового насоса полягає ще й у тому, що його можна використовувати не лише для опалення будинку, а й для охолодження.

Тепловий насос

Замовити якісний тепловий насос, а також його встановлення можна в «Тепло Вам» у Львові. Спеціалісти компанії запропонують вам чимало вже готових інженерних вирішень на основі теплових насосів, які для роботи використовують енергію довкілля.

Коли встановлення теплового насоса — єдине правильне рішення?

Інколи вибір теплового насоса — безальтернативний. Ідеться про будинки, не під’єднані до газопроводу. Установивши вдома тепловий насос, можна позбавитися потреби в підведенні газу.

Якщо в будинку єдине джерело енергії — це електрика, а потужності електромережі недостатньо для того, щоб установити електричний котел, на допомогу прийде тепловий насос. Приміром, коли для функціювання електрокотла потрібно 20 кВт потужності, то для роботи теплового насоса — лише 5 кВт.

Фото: taloon.com

Переваги використання теплового насоса

Тепловий насос — це дійсно унікальне вирішення для автономної системи опалення. Він має чимало переваг:

  • Екологічність. Унаслідок роботи теплового насоса не утворюються шкідливі викиди, а отже, біля вашого дому буде завжди чисте повітря.
  • Безпечність. Для роботи тепловому насосу не потрібні газ, дрова чи дизельне пальне. Це означає, що ризик вибуху або загоряння набагато менший, аніж у разі використання котлів, які працюють на газі або твердому чи рідкому паливі. Також безпечність теплового насоса полягає в тому, що під час його роботи не утворюється чадного газу.
  • Економічність. Уклавшись один раз у систему опалення з тепловим насосом, ви забезпечите собі дешеве теплопостачання на довгі роки.
  • Екологічність. Використання теплового насоса в системі опалення гарантує, що не буде шкідливих викидів у атмосферу.
  • Універсальність. Використовуючи тепловий насос, можна опалювати приміщення взимку, охолоджувати його влітку й забезпечувати собі тепле водопостачання протягом усього року. Системи з тепловими насосами придатні і для приватних будинків, і для промислових.
  • Тривалий строк експлуатування. Теплові насоси можуть ефективно виконувати свої функції 20–25 років.
  • Ергономічність. Внутрішній блок теплового насоса займає небагато місця в будинку (набагато менше, аніж звичайний котел). Найгабаритніша частина такого обладнання — це зовнішній блок, який розміщується поза приміщенням.
  • Незалежність від погодних умов. Насоси ефективно працюють і влітку у спеку, і взимку в мороз.
  • Зручність у використанні. Вам не треба весь час стежити за тепловим насосом, на відміну від твердопаливного котла. Потрібно лише під’єднати його до мережі й задати бажані налаштування. Далі розумна система зробить усе за вас.

енергія

Якщо ви вирішили встановити вдома тепловий насос, звертайтеся по допомогу до спеціалістів компанії «Тепло Вам». Вони допоможуть вибрати оптимальну модель та якісно виконають монтаж системи опалення.

Comments   

загрузка...