Четвер, Чер 24, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

"Торгова електрична компанія" — один з найбільших українських постачальників електроенергії для підприємств

Четвер, 10 червня 2021 року

Українські підприємства є великими споживачами електроенергії, особливо ті, які спеціалізуються на виробництві товарів. Адже для того, щоб все виробниче обладнання могло повноцінно працювати, на підприємстві повинна бути організована безперебійна подача електрики. Постачанням електроенергії для підприємств займаються компанії-постачальники, одна з них — "Торгова електрична компанія" (ТЕК). Вона працює на українському ринку електроенергії ось уже 10 років, і за цей час встигла стати одним з трьох найбільших постачальників електроенергії в країні.

електроенергія

Детальніше про використання електрики в роботі підприємств

Керівництво будь-якого підприємства зацікавлене в тому, щоб не тільки налагодити виробництво продукції в потрібних обсягах, а й оптимізувати витрати, необхідні для такого виробництва. Тому саме електрика є найбільш поширеним джерелом енергії на сучасних підприємствах. На цей час електроенергія використовується у всіх галузях промисловості. Її використання дозволяє забезпечувати ефективну роботу найрізноманітнішого обладнання. Перед тим, як запустити роботу власного підприємства, бізнесменові необхідно буде вибрати надійного постачальника електроенергії, з яким можна було б працювати на постійній основі. Саме таким постачальником і є "Торгова електрична компанія". Її послугами скористалися більш ніж 700 підприємств в різних куточках України. Це і заводи, що працюють у сфері важкої промисловості, і аграрні підприємства, і магазини, розважальні центри. А все завдяки тому, що "ТЕК" може похвалитися рядом переваг, які вигідно відрізняють її від конкурентних компаній.

тек

Чому підприємцю вигідно співпрацювати з "ТЕК"?

Одна з головних переваг цієї компанії полягає в тому, що вона поставляє електрику на підприємства за низькими оптовими цінами. Це можливо завдяки тому, що компанія є альтернативним постачальником електроенергії. Якщо ви хочете дізнатися про актуальну вартість електрики від "ТЕК", то відвідайте її сайт.

електрика

Компанія може запропонувати своїм клієнтам гнучкі умови, що стосуються обмеження поставок електроенергії при виникненні заборгованості. Якщо в обленерго буде зафіксована заборгованість, то боржнику, найімовірніше, відразу ж припинять подачу електрики. А ось в "ТЕК" розглянуть ситуацію і запропонують клієнтові індивідуальні умови оплати заборгованості.

Comments   

загрузка...