Четвер, Чер 24, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Які іграшки подарувати дитині і їх влив на неї?

Вівторок, 8 червня 2021 року

Кожен батько стикається з вибором, яку купити іграшку своїй дитині й наскільки вона буде безпечна. Інтернет-магазин дитячих товарів https://www.chadoshop.com.ua/ продає товари для дітей різного віку: від немовлят до підлітків. Відкрийте для дитини різні форми гри. Завдяки цьому ви будете заохочувати їх досліджувати світ і вивчати різні соціальні ролі. Усвідомлення цього та знання потреб вашої дитини допоможуть купити правильні іграшки.

Іграшки для розвитку дрібної моторики та логіки

Очевидним варіантом стане конструктор, бо малюки, старші діти та навіть дорослі з посмішкою тягнуться до них. Детальки стають цілими блоками, які переростають у величезні хмарочоси. Гра - це творче та просторове мислення. Ви дізнаєтесь про це, спостерігаючи за своєю дитиною або - ще краще - беручи участь у її наступній пригоді. Ваша підтримка допоможе вашій дитині реалізувати весь свій потенціал. Конструктори з великими, простими у з'єднанні кольоровими елементами чекає на наймолодших. Завдяки їм малюк розвиватиме координацію рук і очей. Діти старшого віку можуть грати в конструктори, будуючи мости, вежі й навіть цілі міста. За разом перевірте, як ваша дитина може розвивати свою уяву, граючи ним. Кожного разу можна створювати новий сценарій гри: подорож до джунглів, участь у морському бою або політ у міжпланетний космос. Хочете, щоб ваша дитина пізнавала світ? Приєднуйтесь до розваги та розкажіть йому про те, що ви будуєте разом.

Також правильним рішенням буде заказати пазли. Дитина вчиться розпізнавати форму, схожість між деталями. Вона вибудовує логічний ланцюжок дій для того, щоб зібрати цілісну картинку. Чим старша дитина, тим більше деталей може бути у пазлі.

Якщо ви шукаєте іграшки для 8-річного віку та ще й, щоб це було розважливо, слід порекомендувати настільні ігри типу Монополії. Гравці можуть купувати рівні та заробляти очки! Монети з консолі використовуються для покупки нерухомості та оплати орендної плати. Гра закінчиться, коли будуть придбані всі рівні. Виграє гравець, який набрав найбільше очок. Такі ігри досить сильно впливають на розвиток дитини. По-перше, вони вчать її елементарної фінансової грамотності. Наприклад, зберегти гроші чи інвестувати їх в нову картку, яка можливо в майбутньому принесе додаткові очки, прораховувати події наперед, що слід обрати з найбільш вигідним результатом. По-друге, вміння робити правильний вибір у складній ситуації, а це гарантує її майбутню безпеку.

Іграшки для дівчаток

 • м'які іграшки;
 • переносна іграшкова кухня;
 • ляльки;
 • набори дитячої косметики.

Іграшки для хлопчиків

 • машинки;
 • іграшкові лук та стріли, водяні пістолетики.

Універсальний подарунок

 • велосипеди;
 • самокати;
 • радіокеровані іграшки;
 • слайми;
 • набори для малювання.

Усі види іграшок можуть мати освітнє значення. Однак існують моделі та набори, створені саме для того, щоб задовольнити цікавість дітей до світу. Деякі з них, наприклад інтерактивні улюбленці, можуть супроводжувати ваших дітей з перших місяців їхнього життя. Коли малюк виявляє цілеспрямовані інтереси, чудовою пропозицією буде експериментальний набір по типу «зроби сам». Самовизначення та конструювання транспортних засобів підтримають розвиток малюка та спонукають його до подальших пошуків.

Comments   

загрузка...