Субота, Тра 21, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Найпоширеніші помилки, які можна допустити при монтажі вентиляційної системи

Субота, 19 червня 2021 року

Для того, щоб забезпечити своєчасний відвід відпрацьованого повітря з комерційного приміщення і приплив свіжого повітря, в ньому необхідно встановити хорошу вентиляційну систему. Для цього слід звернутися до компанії, яка спеціалізується на такій роботі. Одна з таких компаній у Львові приватне підприємство “Ярта”. Вона виконає монтаж вентиляції якісно і вчасно, як за власними проєктами, розробленими її спеціалістами, так і за проєктами замовника.

 вентиляційна система

Якщо вентиляційна система встановлюється досвідченими фахівцями, то ризик помилок монтажу дуже малий. Але повністю від них не застрахований ніхто, так що час від часу їх все-таки допускають навіть професіонали. Нижче ви зможете прочитати про найбільш поширені помилки, що стосуються монтажу вентиляційних систем.

 вентиляційна система

Невиправдана економія на комплектуючих

Потрібно пам'ятати, що змонтувати якісну і довговічну вентиляційну систему з дешевих і низькоякісних комплектуючих неможливо. Слабкі кріпильні елементи не зможуть надійно утримувати елементи конструкції, бюджетна і проста система управління може незабаром вийти з ладу, а деталі з нетривких матеріалів будуть деформуватися навіть при не дуже великих навантаженнях. Тому краще спочатку вибрати дорогі і якісні комплектуючі, ніж потім витрачати час і гроші на ремонт системи.

 вентиляція

Помилки при використанні ущільнювача

Іноді при монтажі майстри використовують недостатню кількість ущільнювача або не використовують його зовсім. Це в підсумку призводить до погіршення повітрообміну, до втрат об'єму повітря та інших небажаних наслідків. Усунути помилку можна шляхом ретельної перевірки вентиляційної системи і визначення місць, в яких спостерігається порушення герметичності. Всі щілини потрібно закрити ущільнювачем, і тільки після цього вдасться уникнути втрат повітря і налагодити нормальний повітрообмін. Тому за роботою майстрів при монтажі вентиляції потрібно уважно спостерігати. Якщо ви помітили, що вони намагаються заощадити на ущільнювачі, то відразу ж вказуйте їм на цю помилку і вимагайте її виправлення.

комплектуючі  вентиляційної системи

Неправильне положення вентиляторів

помилки можуть виникнути і при установці вентиляторів в системі примусової вентиляції. Через порушення співвісності або в разі використання низькоякісних кріпильних елементів вентилятори під час роботи будуть видавати сильний шум, що буде заподіювати незручності персоналу компанії і погіршить умови його роботи. Щоб послабити шум, потрібно буде відкоригувати положення вентиляторів або ж вдатися до установки спеціальних глушників шуму.


* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.