Середа, Тра 25, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Як мити машину на мийці самообслуговування

Четвер, 24 червня 2021 року

Регулярне миття автомобіля таке ж важливе, як і щорічний техогляд. Очищення не тільки забезпечує естетичний зовнішній вигляд машини, але і запобігає потраплянню бруду під капот. Мийка у Львові Файна Мийка допоможе очистити автомобіль від забруднень, а також заощадити.

мийка

Автомийка самообслуговування ціни на послуги в якій доступні кожному, працює цілодобово. Це дуже зручно, адже ви можете завітати у будь-який час доби. Тут не потрібно чекати в черзі, поки звільниться спеціаліст, адже ви самі проводите миття автомобіля і самі керуєте часом.

Для того, щоб якісно очистити машину, слід дотримуватися певної процедури. Всі дії повинні виконуватися у правильній послідовності, інакше результат може неприємно розчарувати. Не варто також пропускати котрийсь з кроків, адже кожен з них відіграє важливу роль.

авто мийка

Отже, починати очищення кузова слід з етапу під назвою попереднє миття. Його завдання полягає в тому, щоб розмочити застарілий бруд. Для цього, поверхню автомобіля за допомогою шланга змочують теплою водою. У випадку, якщо кузов покритий старими засохлими плямами, рекомендується застосовувати воду з розчиненими у ній мийним засобом. Після того, як вся поверхні буде змочена, потрібно почекати 3-5 хвилин (в залежності від ступеня забрудненості автомобіля).

мийка

Наступний етап носить назву основне миття і включає в себе нанесення густої піни на кузов. Поверхня машини повністю покривається детергентом. Не варто економити і купувати менше піни, ніж потрібно, а потім за допомогою губки розтерати її по кузову. Це не принесе очікуваного результату, а ви, натомість, втратите час та гроші.

Після того, як детергент буде нанесено, слід зачекати та дати активним компонентам подіяти. Вони розчинять весь бруд без будь-яких додаткових дій з вашого боку. Варто підкреслити, що піну не можна залишати більше ніж на десять хвилин, щоб не пошкодити покриття автомобіля.

Очевидно, що мильну субстанцію необхідно змити. Для цього використовують чисту воду під тиском. Шланг радять тримати на відстані 30-40 сантиметрів від автомобіля. Цьому етапу слід присвятити достатню кількість часу, адже якщо змити піну недостатньо ретельно, залишаються розводи.

Миття дисків ― такий же важливий етап як і всі попередні. Для цього на мийках самообслуговування існує спеціальний режим: зі шланга подається вода під тиском, у якій розчинені слабкі кислоти. Ці субстанції ідеально очищають поверхню дисків, надають їм блиску, і при цьому не пошкоджують метал.

Воскування часто називають зайвою процедурою. Однак це не зовсім так. Покриття кузова воском забезпечує захист поверхні автомобіля від дрібних подряпин, а також частково відштовхує порох і дорожню куряву. Таким чином, ваша машина на довгий час збереже свій бездоганний зовнішній вигляд.

Багато водіїв цікавляться, як часто потрібно мити машину. Відповідь проста ― так часто, як виникає потреба. Налиплий бруд негативно впливає на поверхню кузова і може призвести до корозії металу.