Субота, Тра 21, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Переваги Apple Watch: мінікомп'ютер на вашій руці

Субота, 3 липня 2021 року

Розумний годинник від Apple — це завжди флагманські моделі, що володіють максимально високими технічними характеристиками й унікальним дизайном. Якщо правильно підібрати смартгодинник, вони можуть стати стильним аксесуаром і найфункціональнішим помічником в буденних справах. Саме такий аксесуар ви зможете знайти на сайті https://biton.ua/. Компанія Biton пропонує своїм покупцям оригінальну продукцію Apple, а також багато цікавих і необхідних речей, таких як техніка, електроніка, дитячі іграшки або ексклюзивна спортивна екіпіровка. Розумний гаджет вже замінив особистого тренера і навіть початківця медпрацівника.

годинник від Apple

Переваги Smart Watch

Пристрій Apple Watch функціонують в парі зі смартфоном IPhone, розширюючи при цьому його можливості. Цей приголомшливо зручний, компактний девайс здатний організувати ваш час, допоможе стежити за здоров'ям і завжди бути в курсі актуальних новин.

Smart Watch

Безсумнівно, ступінь якості навіть не варто виділяти, адже бренд Apple і є синонімом якості. Для виробництва розумних пристроїв виробник використовує тільки перевірені матеріали, не забуваючи про міцне скло і довговічний механізм. Так, власники перших виробів (2016 року) відзначають відмінну роботу пристроїв по сьогоднішній день.

Переваги Smart Watch:

  • зрозумілий, простий інтерфейс;
  • функціональність: управління дзвінками, повідомленнями, контроль стану здоров'я і спортивні досягнення, відстеження свого місця розташування і організація робочого часу;
  • стильний дизайн: гаджет зовні привабливий і здатний поєднуватися з будь-яким стилем (і діловим, і спортивним);
  • ергономіка: пристрій має компактні розміри і зручну квадратну форму, він відмінно прилягає до руки, ремінці змінні;
  • додаткові функції: пульсометр, крокомір, завжди активний екран, голосовий помічник, різні варіанти циферблатів.

Smart Watch

І не варто забувати, що це все-таки годинник, який демонструє час і показує будь-яку іншу важливу інформацію на екрані одним підняттям кисті. В умовах складної епідеміологічної ситуації, варто відзначити важливу функцію — наявність пульсоксиметра. Гаджет завжди і всюди контролює насиченість крові киснем, відстежуючи стан легенів і серця.

Як вибрати Apple Watch?

Сьогодні асортимент розумних годин представлений в шести поколіннях, кожне з яких відрізняється більш досконалими функціями і можливостями.

годинник від Apple

Критерії вибору:

  • матеріал: кераміка або алюміній; останній варіант відрізняється більш високими показниками міцності;
  • дисплей від 1,5-1,78 мм; чим більше діагональ, тим чіткіше відображається інформація;
  • корисний інтерфейс: крім класичної «начинки» з Bluetooth і Wi-Fi, бажано наявність NFC чіпа;
  • додаткові функції: датчик ЕКГ, вимірювач глюкози в крові та інші системи стеження за здоров'ям присутні в останніх моделях 5 і 6-ої версії.

Кожний новий пристрій може похвалитися певними функціями і особливими можливостями. Тому підбираючи аксесуар на руку, визначте головні завдання годинника і бюджет. А потім, насолоджуйтеся придбанням буквально «з майбутнього».

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.