Субота, Тра 21, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Квартира в будинку біля річки: плюси і мінуси такого житла

Неділя, 27 червня 2021 року

Купівля квартири в багатоповерховому будинку, що знаходиться біля річки, є заповітною мрією багатьох городян і тих людей, які переїжджають жити в міста. Яскравим прикладом такого житла можуть бути квартири в будинках київського житлового комплексу "Русанівська Гавань". Які ж плюси квартири біля річки і які вона має мінуси?

житловий комплекс "Русанівська Гавань"

Переваги життя поруч з річкою

Одна з очевидних переваг квартири в будинку біля річки — це прекрасні види, що відкриваються з вікна на річку і місто. Чим вище знаходиться квартира, тим більш захопливі пейзажі можна розглядати з її вікон. Так що якщо вам набрид одноманітний вигляд з вікна квартири, що знаходиться в "бетонних джунглях", то обов'язково задумайтеся про покупку нового житла біля річки.

Русанівська Гавань

Серед інших переваг квартири поруч з річкою потрібно назвати такі:

  • чистіше повітря в районі, що знаходиться поруч з річкою. По берегах річок зазвичай ростуть численні дерева, які виробляють багато кисню і таким чином покращують якість міського повітря;
  • відмінні можливості для активного відпочинку. Якщо ви будете жити поруч з річкою, то зможете частіше ходити на риболовлю, влаштовувати пікніки на березі, купатися і засмагати на пляжі. Крім того, ви можете купити човен, щоб насолоджуватися приємними подорожами по воді разом зі своїми близькими;
  • вигідне вкладення коштів у придбання такого житла. Видові квартири зазвичай коштують дорожче звичайних, так що спочатку вам доведеться вкласти кругленьку суму в покупку такого житла. Але після цього ви зможете здавати його в оренду і регулярно отримувати від цього хороший дохід. Так що якщо вашою метою є вдале інвестування в покупку житлової нерухомості, то вам варто придивитися саме до видових квартир в будинках, побудованих біля річок.


житловий комплекс

Про мінуси такої нерухомості

Мінусів у квартир в багатоповерхівках біля річок не так вже й багато. В першу чергу потрібно назвати підвищену вологість повітря, яка спостерігається біля великого водоймища. Через це в квартирі може з'явитися цвіль, з якою доведеться боротися.

2K квартира 82,20 м²

Також потрібно згадати і високу вартість видових квартир біля річок. Через це таке житло є доступним лише для заможних покупців, людині із середнім рівнем доходів про неї доведеться тільки мріяти. Хоча завдяки вигідним умовам іпотеки перспектива покупки навіть найдорожчої квартири стає більш реалістичною для звичайної людини, яка прагне поліпшити свої житлові умови.