Неділя, Лип 3, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Що таке TRX і кому можна займатися

Субота, 10 липня 2021 року

Міцні регульовані ремінці - основа TRX. Ви можете самостійно купити ремінці та кріпильне спорядження, щоб тренуватись, або спробувати заняття TRX у тренажерному залі чи спеціальній студії з наглядом інструктора.

занятия TRX

Які особливості TRX

Хоч це заняття доволі складне, воно добре підходить навіть для початківців. TRX можна змінити відповідно до навичок. Спочатку дійсно слід працювати з тренером, щоб знати правильні рухи та переконатися, що ви готові до інтенсивних занять

TRX підходить для відкритого повітря доти, доки є стабільне місце для кріпильного спорядження.

TRX спеціально розроблений для занять у відносно невеликому просторі. Вам необхідне стійке місце для кріплення (як рама дверей).

TRX заняття

Кому підходить TRX?

TRX - це супер інтенсивне тренування, яке можна адаптувати,проте все ж не для всіх. Повинен бути базовий рівень фізичної підготовки та координації, щоб отримати максимальну віддачу навіть від найпростіших тренувань TRX та бути в безпеці.

З вами має працювати інструктор, щоб переконатися, що ваша техніка правильна, щоб уникнути травм.

Якщо ви не в формі або ще новачок у тренажерному залі, перейдіть на більш повільне тренування TRX для нарощування сили та м’язів. Зверніть увагу на аеробні навантаження, наприклад ходьба, щоб прийти у найкращу форму, перш ніж з захопленням кидатися на використання TRX.

Не використовуйте TRX, якщо у вас є медичні показання, біль або проблеми з рівновагою, і якщо ваш сімейний лікар не дозволить, інакше вірогідна травма.

Рекомендації відповідно до стану здоров’я

Якщо у вас цукровий діабет - то TRX - вихід! Вам підійде повноцінна аеробіка з нарощуванням сили.

Вибирайте рівень програми, який підходить саме вам. Є сенс перевіряти рівень цукру в крові до, під час та після інтенсивних тренувань. Такий підхід також сприятиме зниженню ваги, нормалізації кров’яного тиску та мінімізації “поганого” холестерину в крові.

При захворюваннях серця необхідна консультація лікаря. При наявності травми коліна, спини чи артриту та інших фізичних обмежень, також слід звернутися за консультацією до вашого лікаря. Заняття з досвідченим тренером, який розробить програму TRX, спеціально для вас, буде працювати на певні групи м’язів, не створюючи навантаження на травмовані суглоби.

Важливо знати про вагітність

Якщо ви вже займалися TRX, до того, як вагітніти, скоріш за все, лікар дозволить вам продовжувати тренування деякий час. Ви зможете зняти навантаження із суглобів і змінити програму тренування за допомогою інструктора відповідно до змін. Центр Три Стихії допоможе вам привести себе у форму за короткі терміни, але не без зусиль. Звертайтесь!