Неділя, Вер 26, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Рекуператори повітря і їх призначення

Середа, 14 липня 2021 року

У приміщеннях, які мають герметичні стіни й вікна, потрібно забезпечити нормальний повітрообмін, який дозволяв би позбавлятися від зайвої водяної пари і забезпечувати приміщення свіжим повітрям. Для цього використовуються системи вентиляції. Завдяки їм в приміщення заходить досить свіжого повітря, проте в той же час з нього виходить багато тепла. У зимовий період це призводить до збільшення витрат на опалення, витрати ці можуть бути досить істотними. Щоб уникнути цього, потрібно замовити рекуператор повітря. Це спеціальний пристрій, призначений для повернення частини тепла назад в приміщення завдяки теплообміну між вхідними та вихідними потоками. Для покупки рекуператора загляньте в інтернет-магазин "Recuperator".

Prana 150

Різні види рекуператорів

Існує кілька видів таких агрегатів, які розрізняються між собою своїми конструктивними особливостями. Так, в першій половині минулого століття були дуже популярними пластинчасті рекуператори. Кожний такий пристрій мав насадку, в якій знаходився набір тонких листів. Існують також рекуператори роторного і камерного типів, теплові трубки й пристрої з проміжними теплоносіями.

Blauberg Vento Expert

Використання рекуператорів в Україні

Для українців рекуператори досі залишаються досить незвичайними пристроями, на які найчастіше дивляться з подивом і які поки не завоювали велику популярність, попри всі свої переваги.Тим часом саме рекуператори дозволяють раціонально використовувати вже відпрацьоване тепло повітря, таким чином допомагаючи знижувати витрати на опалення приміщень. Завдяки рекуперації можна підвищувати температуру повітря, що заходить в приміщення, без використання спеціальних нагрівачів, для роботи яких потрібна електрика. Тому якщо мова йде про будівництво енергоощадного будинку, то установка в ньому такого обладнання буде дуже бажаною.

вентиляція

Невисока популярність рекуператорів в Україні пояснюється ще й тим, що в країні порівняно мало фахівців, які займаються установкою й обслуговуванням подібної техніки. Через це багато українців "бояться" встановлювати в будинках таке обладнання, хоча і розуміють його безсумнівну користь і переваги його використання. Варто сподіватися, що в недалекому майбутньому рекуператори стануть набагато більш популярними серед українських покупців, і буде з'являтися все більше будинків, оснащених такою технікою.

Comments   

загрузка...