Неділя, Лип 3, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

4 головні переваги анімаційних відеороликів

Четвер, 29 липня 2021 року

Більшість експертів у сфері просування вже давно визнали, що відеореклама є ефективним методом залучення клієнтів та збільшення продажів. Щоб побачити перші результати, достатньо замовити анімаційний ролик відповідного формату у професіоналів анімаційної студії. Покращення не змусять себе чекати. Секрет такої ефективності полягає в декількох перевагах, що вигідно виділяють відеорекламу на тлі інших методів.

видеореклама

Наочність

Іноді для залучення уваги клієнтів недостатньо одного тексту або звичайних зображень. Деяким користувачам легше сприймається інформація в форматі анімаційних відеороликів. Тема в цьому випадку не важлива. Фахівці можуть створити короткий відеоролик практично про що завгодно, починаючи від кредитів в банках і завершуючи побутовою хімією. Особливо вигідно замовляти анімаційні ролики підприємствам харчової промисловості. Створення анімаційних роликів з апетитною їжею або продуктами відразу викликає бажання спробувати їх.

відеореклама

Висока ефективність

У сприйнятті відеоролика задіяні відразу два види відчуттів: звукові та візуальні. У комплексі вони забезпечують відмінний результат. Шанси, що потенційний клієнт запам'ятає ролик і товар, істотно зростають. Крім цього, в процесі користувач бачить логотип, емблему або інші фірмові символи бренду. Вони мимоволі відкладаються в пам'яті, що сприяє збільшенню впізнаваності.

Універсальність

Анімаційні відеоролики сміливо можна назвати універсальним інструментом реклами. Їх можна виставляти на різних ресурсах. Це може бути YouTube, соціальні мережі, сайти-партнери та ін. Завдяки цьому перед замовниками відкриваються широкі можливості. Адже розміщення на різних ресурсах сприяє більшій популярності товарів /послуг.

YouTube

Можливість визначення цільової аудиторії

Щоб отримати бажаний результат, важливо правильно визначити аудиторію, якій буде показуватися реклама. У випадку з анімаційним відеороликом зробити це досить просто. Потрібно скористатися інструментами таргетингу та налаштувати наступні параметри:

  • геолокацію;
  • вік;
  • інтереси;
  • стать та ін.

Після налаштування рекламний відеоролик буде показуватися тільки тим людям, яких товар/послуга точно зацікавить. Це допоможе уникнути порожніх витрат на рекламу, яка буде абсолютно недієвою.

На завершення варто зазначити високу рентабельність вказаного типу реклами. Анімаційні відеоролики завжди привертають до себе увагу, а якщо вони ще й налаштовані на певну цільову аудиторію, то замовник тільки виграє від цього. Вкладаючи відносно невелику суму грошей, можна істотно збільшити прибуток та зробити бізнес успішним.