Неділя, Вер 26, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Школа каякінгу в «Каяк Каное Центр» — Київ

Середа, 21 липня 2021 року

Мрієте вирушити у водний похід, доторкнутися до живої природи, зустріти світанок на річці, зібратися з думками під плескіт води, але не маєте досвіду у сплавах? Тоді приєднуйтесь до дружньої сім’ї каякерів. Школа каякінгу в «Каяк Каное Центр» у Києві відкрита для всіх охочих, незалежно від віку та спортивної підготовки.

Стати досвідченим каякером може кожен!

Навчитися керувати каяком, поліпшити наявні навички, відточити майстерність перед сплавом або походом можна не виїжджаючи за межі столиці. Найбільший оператор партнерської мережі пунктів прокату спорядження для водного туризму в Україні «Каяк Каное Центр» відкрив Школу каякінгу для всіх охочих, хто любить активний відпочинок на воді та не уявляє життя без яскравих емоцій і незабутніх вражень.

Упродовж останніх трьох років інструктори «Каяк Каное Центр» переймали досвід найавторитетніших тренерів в одній з найкращих каякерських організацій світу — British Canoeing. Тепер сертифіковані спеціалісти готові методично і фахово передати систематизовані знання усім охочим. Заняття у школі допоможуть просунутися від каякера-новачка до рівня впевненого користувача на великій серйозній воді, опанувати правила самопорятунку і допомоги, здобути знання, як правильно отримати поміч від колег.

Щоб приєднатись до ланки каякерів, не обов’язково мати певну фізичну чи спортивну підготовку. Професійні інструктори допоможуть швидко й легко опанувати каякінг з нуля, удосконалити навички веслування, навчитися правильної техніки саморятування та рятування на воді.

Каяк Каное

Каякінг від А до Я

Школа каякінгу «Каяк Каное Центр» запрошує на заняття тих, хто ніколи не сплавлявся, але хоче відкривати для себе нові горизонти та опанувати водний туризм, і тих, хто має чималий досвід веслування, але відчуває потребу в вдосконаленні своїх знань і навичок в каякінгу. В обох випадках тренування будуть максимально продуктивними, бо групи формуються залежно від рівня підготовки слухачів:

  • для початківців і каякерів середнього рівня;

  • для досвідчених каякерів, які бажають відточити майстерність і поліпшити техніку веслування.

Теоретичний блок знайомить з технікою веслування, спорядженням, правилами поведінки й безпеки на воді та іншою важливою для каякера інформацією. На практичних заняттях тренери навчають групу 24 елементів керування каяком (рух вперед-назад, зміщення в бік, екстрена зупинка, опори для утримання на воді тощо), техніки переворотів, зокрема ескімоських переворотів, основ саморятування, техніки порятунку на воді X-rescue, T-rescue, H-rescue.

Після закінчення курсів кожен слухач може скласти іспит, отримати міжнародний сертифікат каякера і стати членом British Canoeing — однієї з головних та найавторитетніших організацій у світі, що займається підготовкою каякерів міжнародного рівня.

Каяк Каное

Не будуйте собі перешкод і обмежень!

Школа каякінгу в «Каяк Каное Центр» робить водний туризм доступним для всіх. Тренування проходитимуть на території прокатних станцій Гідропарк та Оболонь. Вже після першого заняття ви побачите, що каякінг — активний відпочинок та спорт, який легко опанувати, а наприкінці курсу цілком впевнено користуватиметеся плавальним засобом та зможете почати опановувати просунуті моделі байдарок та каяків.

Приєднуйтесь до нашої дружної сім’ї каякерів. До зустрічі на тренуваннях!

Comments   

загрузка...