Середа, Тра 25, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Як вибрати подарунок для особливої ​​людини

Понеділок, 26 липня 2021 року

Кілька разів на рік ми стикаємося з цим стресом — обрати, що подарувати близькій людині на свято. Неважливо, чи ми говоримо про партнерів, батьків, брата, сестру або кращого друга. У нас є дні народження, Новий рік, різні річниці та ще як мінімум парочка приводів поламати голову, як догодити з подарунком. Завдання ускладнюється, коли людина каже щось на кшталт «Мені нічого не потрібно, достатньо того, що ти у мене є» (здається, особливо часто так роблять мами). Одним словом, знайти оригінальні подарунки іноді стає тим ще челенджем. Але є парочка прийомів і лайфхаків, щоб успішно вибирати правильні подарунки на будь-яке свято.

1. Визначити коло інтересів

У кожного є щось, чим йому подобається займатися у вільний час — хобі, захоплення, заняття спортом, подорожі, порятунок безпритульних котів і собак... Це може бути що завгодно: улюблений серіал, риболовля, туристичні походи, садівництво або колекціонування книг з історії африканських племен. Можна скласти список того, що подобається людині, якій обираєте подарунок. І, відштовхуючись від цього списку, придумати що дарувати.

2. Подарувати щось тематичне

Інший шлях — відштовхнутися від основного роду занять людини, її професії. І організувати в якості подарунка щось тематичне: чашку, щоденник, набір стікерів, футболку з принтом, листівку. Це може бути як основний подарунок, так і доповнення до нього. Завжди приємно, коли дарують щось персонально «про тебе».

3. Вчитися помічати й занотовувати

Той, кому ви плануєте зробити подарунок, постійно залишає підказки про свої бажання. Головне, знайти їх і не забути. При чому, робити нотатки потрібно весь рік, а не тільки за день до свята. Прислухайтеся до близької людини кожен день і відзначайте «хотілки», записуйте, коли він/вона говорить, що щось потрібно або чогось хоче. До речі, коли список стане відносно великим, вималюється закономірність в бажаннях.

4. Бути хорошим слухачем

Люди часто самі згадують, чого хочуть і навіть не помічають цього. Потрібно просто «вловити потрібну частоту» і відповідь на питання «Що подарувати» знайдеться сама. Майбутній одержувач подарунка скаржиться на біль в шиї? Подаруйте сертифікат в спа-салон на масаж. Мріє сісти за кермо, але не наважується? Вихід — курси водіння в якості подарунка.

5. Взяти «допомогу друга»

Коли зовсім не знаєте, що купити, почніть питати найближче оточення. Запитайте маму, які бажання згадував тато. Запитайте чоловіка сестри, про що вона мріяла останнім часом, і так далі. Можливо, людина вже сказала комусь, який подарунок хоче або що її дійсно потрібно.

6. Пошукати в соцмережах

Так-так, це те місце, де можна знайти дуже багато корисної інформації про захоплення, а, відповідно, й про потенційні подарунки. Плейлисти в Spotify, підписки на групи в фейсбуці, збережені відео на ютубі, все це може дати масу корисної інформації для майбутнього подарунка. А, якщо пощастить, можна наштовхнутися десь і на готовий вішліст. У будь-якому разі, дарувати приємно, якщо даруєш з душею. Вдалих вам подарунків!