Неділя, Вер 26, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Міжнародні транспортні перевезення збірних вантажів

П'ятниця, 23 липня 2021 року

Міжнародні транспортні перевезення набирають все більшу популярність. Цьому сприяє розвиток зовнішньоекономічної діяльності та популярність онлайн-покупок. Але, не завжди економічно доцільним є доставка маленького вантажу. Щоб підвищити гнучкість в плані доставки, використовується схема перевезень збірного вантажу. Це дає можливість значно скоротити витрати для клієнта, а також збільшувати прибуток транспортних компаній. Розглянемо, що таке збірні вантажі та особливості перевезення.

Міжнародні транспортні перевезення

Що являє собою збірний вантаж?

Збірний вантаж - це різновид перевезень, в якому проводиться консолідація дрібних вантажів від декількох відправників на спеціальному складі. Це дозволяє перевозити невеликі партії за доступними цінами. Це робить збірні вантажі найбільш популярним рішенням для перевезення на великі відстані.

Зазвичай збірний вантаж доставляється в одному транспорті для декількох одержувачів, що і забезпечує максимально ефективне і просте транспортування. Подібний вид вантажоперевезень вигідний для відправника і для транспортних компаній. Оптимальний вибір для невеликих і середніх компаній, які не займаються доставкою невеликих обсягів товару, дозволяючи їм рости і збільшувати обсяги продажів, а не проводити доставку в збиток.

Особливості перевезення збірних вантажів

Незважаючи на те, що перевезення збірних вантажів - це зручний варіант вантажоперевезень, дана послуга має низку переваг:

  • є ряд товарів, які не повинні контактувати між собою, наприклад, небезпечні товари повинні перевозитися в особливих умовах;
  • при перевезенні нестандартних палет рекомендується сформувати відправку на складі разом з вантажами таких розмірів, які можна додати до повного завантаження машини;
  • якщо проводиться перевезення різних товарів, які призначаються для різних клієнтів, необхідно враховувати їх розташування в машині. Наприклад, металеві вироби з гострими краями не повинні контактувати з технікою або іншими товарами, які можуть бути пошкоджені;
  • доставка збірного вантажу здійснюється тільки тоді, коли складаються різні партії від різних відправників, тому планувати час доставки досить складно.

 транспортні перевезення

Всі ці нюанси сприяють тому, що організація перевезень вантажів повинна проводитися виключно досвідченими учасника транспортного ринку. Транспортно-логістична компанія "LogisticPlus" пропонує доставку збірних вантажів за кордон на вигідних умовах, вам досить просто подзвонити або залишити заявку на сайті.

Comments   

загрузка...