Субота, Тра 21, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Де у Львові орендувати спецтехніку?

Четвер, 5 серпня 2021 року

З кожним роком сфера будівництва виходить на новий рівень, використовуючи можливості основних видів важкої техніки. Реалізація будівельних проєктів потребує великого автопарку, що не завжди вигідно і зручно для фірми. Деякі види, зокрема, екскаватори, гідроножиці чи навантажувачі знадобляться для тимчасових робіт, що виключає потребу у їх постійному зберіганні. У такому випадку оренда спецтехніки — найкращий вихід. Взяти у тимчасове користування означає отримати обладнання за приємною ціною та уникнути витрат на ремонт. Наприклад, компанія “Бурові технології” пропонує послуги з оренди спецтехніки у Львові чи в іншому місті, яка підійде для будь-яких будівельних робіт. Давайте разом розглянемо, чому орендувати обладнання краще та вигідніше, ніж купувати.

спецтехніка

4 переваги оренди спецтехніки при будівництві

  1. Економічна вигода для фірми

Власний автопарк — це престижно, але більшість будівельних фірм в Україні та приватних підприємців не мають достатньо фінансів для того, щоб це реалізувати. Оренда спецтехніки допомагає скоротити витрати на заробітну плату додатковим робітникам. Крім цього, уникнути фінансових навантажень, що раптово виникають при довготривалому зберіганні та технічному обслуговуванні. Спеціалізовані організації пропонують вигідні умови співпраці та оформлення договору оренди, де чітко визначені права та обов'язки обох сторін. Компанія-орендодавець бере на себе доставлення важкого обладнання на об'єкт будівництва. Також може надати професійного оператора для роботи з обраним видом спецтехніки.

спецтехніка
  1. Ефективне використання часу роботи

Орендована спецтехніка добре підходить для виконання важких робіт. Наприклад, гідромолот у будівництві застосовується для забиття палів у землю чи руйнування старих стін. Таке обладнання надається у тимчасове користування на фіксований термін, який заздалегідь погоджується з компанією-орендодавцем. Головне завдання для робітників в такому випадку — встигнути виконати заплановані дії. Якщо час на роботу обмежений, будівельний процес одразу стає ефективнішим.

  1. Велика кількість обладнання на вибір

Існує багато варіантів спецтехніки на ринку, але часто будівельні фірми мають обмежений бюджет. Вибір буде залежати від розміру ціни за більш-менш надійне обладнання. Спецтехніка в оренду не має таких обмежень, адже тут йде мова про зовсім інші суми. Кількість варіантів значно збільшується, а обладнання від світових брендів стає доступнішим навіть для невеликої фірми.

  1. Технічне обслуговування без проблем

Перед наданням в оренду кожний вид спецтехніки проходить технічний огляд. Компанії-власники обладнання мають кваліфікований персонал для підтримання його у справному стані. Якщо орендована спецтехніка вийшла з ладу, то ремонт не принесе вам додаткових витрат та проблем. Такі обов'язки покладаються на компанію, яка надала обладнання в оренду.

Оренда спецтехніки — правильний вибір багатьох фірм, які раціонально використовують бюджет будівництва та не бачать сенсу у придбанні дорогого обладнання!