Неділя, Лип 3, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Особливості конструкції карусельних дверей

Понеділок, 30 серпня 2021 року

Для проектування сучасних масштабних будівель комерційного, промислового та іншого призначення актуальне встановлення карусельних дверей. Це конструкція із двох стулок із кількома секціями заповненими прозорим чи іншим матеріалом. Завдяки таким рішенням чудово оптимізується приміщення і в сегменти легко вміщаються габаритні предмети типу магазинних, багажних, інвалідних візків.

конструкция дверей

Переваги обертових моделей дверей

Конструкція карусельних дверей забезпечить просте використання завдяки двосторонньому прямому проходу та високій пропускній здатності. Компанія-виробник "Салді М" займається виготовленням металоконструкцій, зведенням масштабних будівель будь-якої складності. Двері унікального дизайну легко перетворять стандартні арки, розмашні та інші застарілі моделі у продуманий з екологічної і економічної сторони вхід, який до того ж надзвичайно зручний.

Основне завдання вхідної групи в організації потоку гостей, забезпечити пропуск відвідувачів із кошиками, візками в магазинах і лікарнях. Оптимально найбільш вигідним варіантом є моделі карусельних дверей із двома стулками. Рішення на 3 і 4 втулки є більш габаритними і підходять далеко не для всіх будівель. Компактні двостулкові конструкції мало чим їм уступають, забезпечуючи пропуск великої кількості людей.

дввері

Найкращі моделі дверей від українського виробника

Карусельні двері чудово поєднують у собі найкращі технології, адже конструкція оснащена двома автоматичними розсувними або розмашними стулками. В час пік, при необхідності пропуску візків, лікарняних каталок система переводиться в режим максимального розкриття, забезпечуючи хорошу пропускну здатність та зручність користування.

Двері від "Салді М" можна замовити тут - saldi-m.com та доповнити обертовими вітринами, які привертатимуть увагу відвідувачів. Такі рішення часто використовуються для презентації новинок чи хітів продукції або ж в якості місця під розміщення реклами. Окрім цього вітрини можна здати в оренду і отримувати додатковий дохід.

скляні двері

Велике розмаїття конфігурацій металоконструкцій у Saldi-M дозволяє пропонувати найкращі варіанти для оформлення вхідної групи в будівлях будь-якого типу. Моделі карусельних дверей Салді М вже стали окрасою споруд спортивного призначення, торгово-розважальних центрів, аеропортів, лікарень, банків, готелів, супермаркетів і багатьох інших будівель суспільного призначення. Для оформлення замовлення чи уточнення деталей звертайтесь за телефоном (067) 775-7307 або ж залишайте заявку на сайті.