Субота, Тра 21, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Автомобільні корпорації повинні взяти на себе відповідальність за електромобілі та пов'язані з ними ризики після пожежі

Неділя, 29 серпня 2021 року

Голова експертної комісії з профілактики пожеж і небезпек німецьких пожежних служб закликає до більшої підтримки від автомобільних компаній через займання та горіння електромобілів. "До цього часу виробники не достатньою мірою виконували свою відповідальність за електромобілі й пов'язані з ними ризики після пожежі", — сказав Петер Бахмайєр в інтерв'ю "Der Spiegel". Дійсно, ризик загоряння електронного транспортного засобу не вище, ніж у бензинового двигуна.

Однак гасіння батареї, що палає часто складніше і займає більше часу, сказав він. "Звичайний автомобіль гаситься за чверть години, і для цього потрібно 500 літрів води", — сказав Бахмайєр. "У випадку з електромобілем пожежна команда часто зайнята від двох до трьох годин, і їй потрібно 10 000 літрів води".

Потім за електромобілем необхідно спостерігати протягом 72 годин, щоб виключити можливість повторного загоряння акумулятора. Це не є обов'язком громадських пожежних служб, сказав Бахмайєр. Замість цього виробників просять: в разі пожежі, як заведено в хімічній промисловості, надіслати фахівців, а потім відвезти машину.

В окремих федеральних землях, таких як Баварія, буксирувальні компанії беруть на себе відповідальність за погашений автомобіль, але, за словами Бахмайєра, єдиного загальнонаціонального регулювання не існує. Він також вимагає, щоб корпорації були готові покрити витрати на дороге спеціальне обладнання для буксирувальних компаній.

Джерело: The Epoch Times