П'ятниця, Жов 22, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Особливості вибору вудилищ-спінінгів для риболовлі

Субота, 4 вересня 2021 року

В асортименті інтернет-магазину Fish-Master представлені спінінги https://fish-master.com.ua/spinningi/ від таких популярних виробників, як Brain, Zemex, Favorite, Shimano, Select, Condor та інші. Така різноманітність ускладнює процес вибору відповідних моделей, а тому більшість рибалок не знають, яким моделям віддати перевагу.

рыбалка

Одним з найважливіших критеріїв вибору є тестові показники – це певне значення рекомендованої ваги приманки для здійснення точних і далеких закидів в конкретну ділянку. В Україні в продажу запропоновані вудилища-спінінгів, тестові показники яких вказані в грамах з позначкою «від» і «до». Таким чином, можна точно встановити найменшу і найвищу вагу вантажів.

Далеко не останню роль при виборі спінінга грає також й довжина снасті: чим довше вудилище, тим далі полетить приманка. Кожен рибалка знає правило, що для лову з плавзасобів необхідно обирати короткі моделі в порівнянні з виважуванням риби з берегової лінії. В асортименті деяких компаній-виробників представлені спеціальні колекції вудилищ-спінінгів, розроблені для човникового «полювання» за хижаками.

спининг

Визначаємося з довжиною майбутнього спінінгового вудилища

При виборі певної довжини вудилища спочатку потрібно визначитися з місцем майбутнього лову підводних мешканців. Наприклад, для лову риби з човна на великих водоймах потрібно підібрати жорсткі та максимально міцні снасті. В результаті вдасться з легкістю реалізовувати продуктивні типи проводок навіть в глибоководних ділянках при наявності сильних поривів вітру.

Залежно від розміру майбутнього трофея спінінги обирають в такий спосіб:

  • Для «полювання» на великих підводних хижаків потрібно задіяти в роботу бланки довжиною від 2,5 до 3 м, якщо русло річки більше 100 м. Таким чином, можна працювати з воблерами та силіконом вагою до 30 г.

  • Для лову невеликих хижаків в маленьких водоймах, де ширина русла не перевищує 30 м, потрібно використовувати снасті довжиною до 2,4 м. При цьому тестові показники для приманок можуть варіюватися від 1 до 5 г або до 16 г максимум.

длина спининга

Якщо передбачається лов риби у водоймах без сильної підводної течії, довжина вудилища повинна бути не більше 2,4 м з тестовими показниками до 20 г.

рыбалка

При виборі підходящої снасті для лову щуки важливо звертати особливу увагу на такий критерій, як утримання навантаження. Такі вудилища обов'язково повинні впоратися з усіма сильними ривками хижака.

Консультанти інтернет-магазину Фішмастер допоможуть кожному рибалці підібрати ідеальну модель під будь-які умови на водоймі.

Comments   

загрузка...