П'ятниця, Жов 22, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Естетична стоматологія та використання вінірів

Субота, 4 вересня 2021 року

Завдання естетичної стоматології полягає не в лікуванні зубів, а в поліпшенні їх зовнішнього вигляду. Мати гарні, рівні й білі зуби — це не просто приємно, а й часом просто необхідно. Це можна сказати насамперед про публічних людей, бізнесменів і взагалі про всіх, для кого спілкування і взаємодія з іншими людьми є важливою частиною життя і роботи.

зубы

Вініри в естетичній стоматології

Вініри дуже широко використовуються в сучасній естетичній стоматології. Вони являють собою невеликі пластини, які накладаються на передні зуби та фіксуються на них. До установки вінірів може вдатися кожен, у кого є естетичні проблеми з зубами. Наприклад, якщо у людини від природи темна зубна емаль і вона не піддається відбілюванню, то саме установка вінірів дозволить вирішити цю проблему. Вінір повністю перекриває передню сторону зуба, таким чином маскуючи будь-які дефекти на ньому. Після установки вінірів ви отримаєте сліпуче-білу усмішку, красу якої напевно будуть помічати люди, з якими ви спілкуєтеся.

вініри

Замовити установку вінірів можна в стоматології Львова Symmetrica. У цій клініці можна пройти й інші процедури зі сфери естетичної стоматології — наприклад, відбілювання зубів.

Що корисно знати про вініри перед їх установкою

Є пацієнти, які бояться встановлювати вініри, думаючи, що вони в будь-який момент можуть відклеїтися. Таке дійсно може статися, проте тільки в тому випадку, якщо була порушена технологія їх установки, а стоматолог халатно поставився до виконання своєї роботи.У хороших клініках і приватних кабінетах таке трапляється дуже рідко. Якщо вініри встановлені в суворій відповідності до технології і для цього лікар використовував по-справжньому якісні матеріали, то боятися того, що вони відклеяться, пацієнту не варто. Після установки в клініці пацієнту повинні видати гарантію на вініри.

стаматолог

Також існує міф про те, що дуже тонкі вініри часто тріскаються. Це теж неправда. Вініри тендітні, але тільки до моменту їх установки на зуби. Після цього вони міцно з'єднуються із зубною емаллю і стають дуже міцними. Так що людина після їх установки може продовжувати їсти свою звичну їжу, не боячись появи тріщин на вінірах.

Для чищення зубів після установки вінірів можна використовувати будь-яку зубну щітку, в тому числі і електричну. Необхідності в покупці якоїсь особливо м'якої щітки для делікатної чистки зубів немає.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...