Неділя, Лип 3, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Яку косметику називають натуральної?

Середа, 1 вересня 2021 року

Якщо ви відвідаєте інтернет-магазин Sue (для цього потрібно перейти за посиланням https://suemade.com/), то побачите в ньому великий вибір професійної натуральної косметики. Її також називають органічною. І хоча вона користується великим попитом (попри те, що коштує значно дорожче звичайної), не всі покупці правильно розуміють значення слів "натуральний" і "органічний". Якщо і ви належите до числа таких покупців косметики, то прочитайте цю статтю.

косметика

Відмінні риси натуральної косметики

Її принципова відмінність від звичайної косметики полягає в тому, що в її складі переважна кількість інгредієнтів мають природне походження. Це можуть бути натуральні рослинні екстракти й витяжки, масла і багато іншого. Зрозуміло, що такі інгредієнти коштують недешево, і це пояснює високу вартість натуральної косметики.

Набір карбоксітерапії

Натуральні інгредієнти відрізняються високою ефективністю, але при цьому безпечні для здоров'я. Шкідливими вони можуть бути тільки в тому випадку, якщо людина відрізняється індивідуальною чутливістю до них. Таким людям потрібно вибирати косметику особливо уважно, керуючись порадами дерматолога і косметолога.

Кремова маска для обличчя Antioxidant

Важливо розуміти, що якісна натуральна косметика має не такий довгий термін придатності, як ті засоби, в яких багато синтетичних компонентів. Тому перед покупкою завжди потрібно читати маркування на етикетці, а після відкриття баночки або флакона потрібно постаратися якомога швидше використовувати вміст. У хорошої натуральної косметики не повинно бути синтетичних консервантів та інших речовин, що сильно подовжують термін її зберігання.

якісна косметика

Використання професійної косметики

Деякі покупці вважають, що якщо косметика називається професійною, то це означає, що вона призначається для використання виключно в косметологічних салонах. Частково це правда, через те, що саме такі засоби використовують косметологи у своїй роботі. Але це не означає, що ви не можете купити професійну косметику для домашнього використання. Але тут є один нюанс.

профі косметика

Річ у тому, що професійні засоби дуже ефективні та дієві, а тому використовувати їх потрібно тільки за рекомендаціями косметологів. Фахівець може оцінити стан шкіри свого клієнта і на підставі цього вибрати для нього відповідний засіб. Також він визначить тривалість курсу використання такої косметики.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.