П'ятниця, Жов 22, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Лікування та відпочинок в Карпатах – кращі місця для оздоровлення

Вівторок, 14 вересня 2021 року

Правильний відпочинок в Карпатах восени має бути не тільки приємним, а також корисним. Добре, що в цій унікальній місцевості існує безліч спеціалізованих закладів, в яких десятиліттями люди зі всієї України укріплюють своє здоров’я. Які місця рекомендується відвідати кожному для гарного самопочуття?

карпати

 Що лікують в Карпатах?

Цей регіон ідеально підходить для лікування, реабілітації та відпочинку. Природа подарувала цій частині України безліч мінеральних вод, термальних джерел та цілющих грязей. А найголовніший секрет карпатського оздоровлення в тому, що тут лікує саме повітря. Вас постійно будуть оточувати хвойні ліси, які наповнюють повітря корисними фітонцидами.

отдых в карпатах

Переважна більшість санаторіїв, що розташовані в Карпатах являють собою широкопрофільні оздоровниці. Проте також є заклади, що мають вузький профіль, тобто вони спеціалізуються на лікуванні лише певної групи захворювань. Що лікують в Карпатах?

  1. Захворювання серця.
  2. Гінекологічні та урологічні хвороби.
  3. Хвороби шлунково-кишкового тракту.
  4. Дерматологічні захворювання.
  5. Хвороби опори та руху.
  6. Пульмонологічні захворювання.
  7. Неврологічні недуги.

Це головні групи тих захворювань, які ефективно лікуються в Карпатських горах. І якщо у вас не гостра фаза хвороби, то можна суттєво покращити стан. Важливо пам’ятати, що санаторій не лікарня і тому спочатку потрібно проконсультуватись з лікарем стосовно підходящого гірського лікування.

здоров'я

 Які курорти-санаторії найвідоміші?

Для того, щоб отримати якісне покращення здоров’я під час відпочинку в Карпатах восени, важливо відвідувати санаторії на оздоровчих курортах, що перевірені часом.

Наприклад, моршинські мінеральні води, які дарують зцілення всім охочим. Особливо корисно буде тут побувати людям з хронічними хворобами травлення. Однак, це не єдина користь, оскільки корисна водичка допомагає наповнити тіло мікроелементами та мінералами.

релакс

Трускавець це теж дуже відоме місце відпочинку та оздоровлення, про яке знають всі в Україні. І по своїм властивостям санаторії тут дуже схожі з моршинськими. А ще місце дуже цікаве для тих, хто обожнює історію, оскільки саме тут колись давно відбувались битви між слов’янами та римлянами.

Гірська Тиса – це особлива локація, де краще всього в Україні здатні лікувати хвороби опорно-рухового апарату, а також нервової системи. Секрет цього саме в особливій миш’яковистій мінеральній воді.

Селище Солотвино славиться своїми соляними печерами. Сюди постійно їдуть на відпочинок люди, які хворіють на туберкульоз, алергію і астму.

карпати

 Як отримати ідеальний відпочинок в Карпатах?

Саме повітря в горах цілюще, тому дуже корисно зняти котедж в Карпатах. Це можна зробити завдяки компанії «Над Фермою». Для Вас підготовлені якісні будиночки з брусу, де ніяких алергенів. Тільки Ви, цілюще повітря та неймовірні гірські красоти, які допоможуть покращити психологічне та емоційне здоров’я.

Comments   

загрузка...