Вівторок, Жов 19, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Як правильно вибирати записну книжку або щоденник

Неділя, 12 вересня 2021 року

Попри тому, що сьогодні людина "озброєна" ноутбуком, смартфоном, планшетом і іншими девайсами, традиційні паперові записники та щоденники продовжують користуватися популярністю. Текст, записаний в щоденник, не пропаде через збої в програмі, до того ж для багатьох ділових людей щоденники є атрибутами, що підкреслюють статус. Замовити їх та інші канцелярські товари можна в інтернет-магазині Office Mix. Про особливості вибору хорошого щоденника читайте нижче.

щоденник

Поширені розміри щоденників і записників

Якщо ви віддаєте перевагу використовувати компактні щоденники, то вам підійде записна книжка формату А5. Цей розмір становить половину розміру А4, який знає кожен. Такий щоденник легко поміститься в сумці або рюкзаку, його буде зручно використовувати у відрядженнях.

щоденник

Для записів у робочому кабінеті найзручніше користуватися робочим зошитом стандартного розміру А4. Він стане в пригоді в тому випадку, якщо вам потрібно робити довгі записи, малювати таблиці та схеми. Робочі зошити є затребуваним товаром в магазинах канцелярського приладдя, мають доступну вартість. Найдешевшими є зошити в м'яких паперових обкладинках.

тижневик

Для того, щоб записувати номери телефонів та адреси, найзручніше користуватися записниками А6. Така мініатюрна книжечка поміститься в кишені або в невеликій сумочці. Краще купувати ту книжку, яка має на внутрішній стороні обкладинки невеликі кишеньки. У них можна укладати візитки або ж зберігати пластикові картки.

щоденник

Листи

Найзручніше користуватися записником або щоденником, сторінки якого мають клітини, а не лінії. На розграфлених таким чином листах простіше малювати таблиці, які вам можуть знадобитися крім записів. Бажано, щоб у верхній частині кожної сторінки був вільний рядок, в якому можна було б писати дату або ж тему, до якої відносяться замітки.

обкладинка

Обкладинка

Якщо ви хочете носити з собою записну книжку, то купуйте ту, яка має тверду обкладинку. Вона буде надійно захищати листи від зминання. А ось для роботи виключно в кабінеті можна обійтися зошитом в м'якій паперовій обкладинці.

Для покупки щоденника в ролі подарунка вибирайте виріб в красивій шкіряній палітурці. Можна також замовити виготовлення ексклюзивного щоденника з тисненням на обкладинці — такий подарунок відмінно підійде юристу, викладачеві, бізнесменові.

Comments   

загрузка...