П'ятниця, Жов 22, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Автозапчастини та зручності продаж на маркетплейсах

П'ятниця, 10 вересня 2021 року

При відсутності інтернет, для успішного продажу доводилося пропонувати свій товар всім, без винятку. Як інструменти для просування продажів використовувалася реклама у пресі, на телебаченні, радіо, практикувалися дзвінки клієнтам по телефону та інше. Сучасні покупці вже навчилися фільтрувати вхідну інформацію. Багатьом людям просто не подобається, коли їм що-небудь нав'язують. Вони вважають за краще самі робити висновки про характеристики і зовнішній вигляд товарів, шукають відгуки інших споживачів, що, в підсумку, дає додаткові можливості для розвитку онлайн продажів. 

автозапчастини

На сьогоднішній день, будь-яка компанія, що виходить на онлайн ринок, може обмежити зусилля в сфері пропозицій свого товару. Для цього створюються інтернет-магазини, відкриваються представництва на торговому майданчику або робиться і те, і інше.

автозапчастини

Що краще, маркетплейс або магазин?

Одним з мінусів інтернет-магазину є нездатність забезпечити широку структуру для функціонування на різних ринках, на відміну від маркетплейса, Майбутнє інтернет-магазинів полягає в розширенні та надання максимально широкого асортименту в рамках вузької спеціалізації. Успіх чекає на тих, хто забезпечить найкращий сервіс, вірну логістику і надасть зручний каталог товарів, зрозумілий для кожного покупця.

Маркетплейси, на відміну від звичайних магазинів, більш універсальні, тому можуть працювати з різними сегментами ринку, а також пропонувати універсальний сервіс для окремих продавців товарів, що дає тим певні переваги. Вузькоспеціалізовані майданчики мають менший потенціал, але це робить їх не менш привабливими в системі онлайн продажів. Серед вітчизняних торговельних майданчиків вигідно виділяється Автопро, що надає виняткові можливості для забезпечення ринку автозапчастинами.

автосервис

Що отримують продавці?

Основною перевагою всіх маркетплейсов є наявність зручної, дружньої бізнес-моделі. Для створення власного інтернет-магазину потрібно багато зусиль і грошових витрат. Електронний майданчик, або маркетплейс, пропонує клієнту продукт у тимчасове користування. Тут все організовано майже також, як на звичайному ринку: продавець орендує місце, де пропонує свої товари. При цьому, Автопро забезпечує зручні, зрозумілі і ефективні інструменти для демонстрацій продуктів. Одним з важливих переваг є наявність структурованого каталогу автозапчастин, що забезпечує потужне просування товарів продавців. Це позитивно впливає на процес продажів. При цьому, продавці практично не несуть витрат.

Великі обсяги однотипної продукції в одному місці практично збільшують трафік відвідувачів, що з часом конвертується в реальні замовлення.

Comments   

загрузка...